Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pravieniškių 3-iuosius pataisos namuose sulaikytas didelis kiekis draudžiamų daiktų

Sulaikyti daiktai
Pareigūnų nuotr. / Sulaikyti daiktai
Šaltinis: 15min
0
A A

2010 m. rugpjūčio 31 d., apie 11.20 val., į Pravieniškių 3-iuosius pataisos namus iš miško pusės, savadarbės patrankos pagalba, buvo įšautas didelis kiekis nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų.

Kalėjimų departamento išplatintame pranešime spaudai tieigiama, kad pareigūnams apžiūrėjus drausmės grupės nuteistųjų būrio teritoriją buvo rasti trys paketai, kuriuose buvo net 16 mobiliojo ryšio telefonų, 1 švirkštas, 1 mobilaus ryšio telefono kroviklis, 5 mobilaus ryšio telefonų kroviklių antgaliai, laisvųjų rankų įranga, 2 paketėliai su šviesios spalvos neaiškios kilmės medžiaga.

Per rugpjūčio mėnesį buvo net 10 bandymų į Pravieniškių 3-iųjų pataisos namų teritoriją savadarbio įtaiso pagalba „įšauti“ nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų. Pareigūnai jų metu užkardė net 33 mobiliųjų telefonų patekimą į nuteistųjų rankas.

Iš viso 2010 metais (iki rugsėjo 1 d.) budrūs Pravieniškių 3–iųjų pataisos namų pareigūnai iš nuteistųjų arba bandant jiems perduoti paėmė 256 mobiliuosius telefonus, užkardė 39 bandymus permesti ar „įšauti“ draudžiamus jiems turėti daiktus.

Kalėjimų departamento 2010 m. rugsėjo 1 d. duomenimis, Pravieniškių 3-iuosiuose pataisos namuose bausmę atlieka 551 nuteistasis, pirmą kartą teistas laisvės atėmimo bausme už sunkius ir labai sunkius nusikaltimus bei 55 nuteistieji arešto bausme.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min