Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 31d. 11:47

Pravieniškių kaliniams bandyta perduoti narkotikų

Bandyti perduoti daiktai
Kalėjimų departamanto nuotr. / Bandyti perduoti daiktai

Sekmadienį, apie 20.30 valandą, Patrulių grupė gavo pranešimą iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos apie kilusį triukšmą – lojo sarginiai šunys. Skubiai nuvykę į įvykio vietą patruliai pastebėjo tamsiais drabužiais apsirengusį asmenį, besiartinantį prie 1-osios valdybos apsauginės tvoros ir bandantį atlikti galimai nuteistiesiems turėti draudžiamus daiktų permetimą. Asmuo buvo sulaikytas.

Sulaikymo metu vyras aktyviai priešinosi, bandė išvengti sulaikymo, nevykdė pareigūnų teisėtų reikalavimų, todėl jo atžvilgiu buvo panaudoti kovinių imtynių veiksmai ir uždėti antrankiai. Sulaikytas asmuo rankose turėjo žalsvos spalvos plastikinį maišelį. Jame buvo sudėti septyni lipnia balta juosta apvynioti paketai. Apie įvykį informuotas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato budėtojas.  

Pareigūnams sulaikytasis asmuo prisistatė Panevėžio rajono gyventoju J.G. ir prisipažino, kad atvyko į Pravieniškes turėdamas tikslą atlikti daiktų perdavimą į 1-ąją valdybą. Už atliktą perdavimą jam buvo pažadėta sumokėti 300 Lt. Policijai atlikus paimtų paketų apžiūrą, juose rasta: 8 mobiliojo ryšio telefonai, 15 SIM kortelių, vienkartinis švirkštas, 11 vienkartinių adatų, 2 plastikiniai buteliukai po 0,5 litro su užrašu „Coca-Cola“ su rudos spalvos, skleidžiančiu alkoholio kvapą skysčiu, 10 ampulių po 1 ml su skaidriu skysčiu, 2 stikliniai buteliukai 10 ml su skaidriu skysčiu ir užrašais „Testabol 100“, po 3 vienetus „Sustabol 250“ bei „Nndrolone Decanoate 200“. 

Taip pat rasta galimai anaboliniai steroidai: „Xanavan“ 6 pakuotės po 100 tablečių ir „Parabolax“ 1 pakuotė po 100 tablečių, iš viso 700 tablečių, 8 pakuotės tablečių „Proviron“ po 10 tablečių, viso 80, 4 vienetai „Terpafen-50“ po 10 tablečių, iš viso 40, bei 2 pakuotės „Clomiphene Citrate“, iš viso 23 tabletės.

J.G. ir draudžiami turėti nuteistiesiems daiktai perduoti Kaišiadorių policijos pareigūnams.

Kalėjimų departamento nuotr./Bandyti perduoti daiktai
Kalėjimų departamento nuotr./Bandyti perduoti daiktai

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min