Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 12d. 14:41

Prekybos centrų kupiname Šiaulių pakraštyje – kasdien po avariją?

Eismo įvykis
Facebook grupės „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“ nuotr. / Eismo įvykis

Pareigūnai pateikia atskirus faktus, kad viename Šiaulių pakraštyje gana dažnai nutinka eismo įvykiai. Akivaizdu, jog šioje vienoje svarbiausių vietų, kur žmonės patenka į Šiaulius arba iš jų išvyksta, gana trumpais atstumais išdėliota nemažai šviesoforų ir keletas papildomų išvažiavimų iš trijų didelių prekybos centrų, dviejų kuro kolonėlių, mašinų plovyklos.

Pranešama, kad birželio 6 dieną, 18.20 val. Šiauliuose, Tilžės ir Gegužių gatvių sankryžoje, nenustatytas asmuo, vairuodamas nenustatytą transporto priemonę, sukdamas iš Karaliaučiaus į Gegužių gatvę, kliudė pėsčiąją, gimusią 1953 m., ėjusią per pėsčiųjų perėją, degant žaliam šviesoforo signalui, ir ją sužalojo. Po eismo įvykio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.

Nukentėjusioji nuvežta į Respublikinę Šiaulių ligoninę, jai diagnozuotas kelio sumušimas. Birželio 10 d. paaiškėjo, kad moteriai – kojos vidinio kelio sąnario raiščio nutrūkimas – padarytas nesunkus sveikatos sutrikdymas.

Šioje ir aplinkui esančiose pastaruoju metu eismo įvykiai nutinka kone kasdien. Čia gausu prekybos centrų ir kitų įstaigų. Taip pat – tai yra gausiai gyvenamas Šiaulių miegamasis rajonas.

Trečiadienį priešpiet, ties išvažiavimu iš „Arenos“ prekybos centro, susidūrė „Opel“ ir „Honda“ automobiliai.

Eismo įvykis
Eismo įvykis

Antradienį ties kitoje gatvės pusėje esančiu prekybos centru „Akropolis“ susidūrė „Mazda“ ir „Peugeot“ automobiliai. Žmonės nenukentėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min