Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Prie Druskininkų – holivudinis „Ford“ vairuotojo pagrobimas ir apiplėšimas

Keliu Veisiejai–Leipalingis važiavęs 30-metis pajuto, kad į jo „fordo“ galą trinktelėjo kitas automobilis. Sustoti, išlipti ir aiškintis buvo klaida – iš „Audi A4“ išlipę du kaukėti nusikaltėliai jį „supakavo“ į bagažinę ir pusę nakties vežiojo. Sumuštas ir be mašinos paliktas vyras galiausiai išmestas laukuose.
Ginkluotas peiliu
Asociatyvinė iliustracija / 123rf.com nuotr.

Rugsėjo 10 d. apie 2 val. 30 min. į Alytaus apskr. VPK Druskininkų PK kreipėsi vyras (gimęs 1985 m.), kuris pareiškė, kad rugsėjo 9 d. apie 19 val. Druskininkų sav., kelyje Veisiejai-Leipalingis, į jo vairuojamą automobilį „Ford Focus“ atsitrenkė iš paskos važiavęs automobilis „Audi A4“, iš kurio išlipę du kaukėti asmenys grasindami jam daiktu, panašiu į pistoletą, surišo lipnia juosta bei patalpino į automobilio „Audi A4“ bagažinę ir vežiodami iki 2 val. 30 min. (paleido laukuose) po įvairias nežinomas vietas jo atžvilgiu naudojo fizinį smurtą bei plėšimo būdu užvaldė motinai (gimusiai 1963 m.) priklausantį automobilį „Ford Focus“ (pagamintas 1999 m.).

Nukentėjusysis dėl kūno sumušimų gydomas ambulatoriškai. Materialinis nuostolis nustatinėjamas, penktadienį praneša Policijos departamentas.

Automobilis „Ford Focus“ rastas Lazdijų r., miško masyve. Tyrimas tęsiamas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius