Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie Kario ežero žvejojęs švenčioniškis laimikio nutarė paieškoti poilsiautojo iš Vilniaus kuprinėje

Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: ilgapirštis švenčioniškis manė, kad didesnis laimikis jo laukia ne ežere, o poilsiaujančio vilniečio kuprinėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pavoverės pasieniečiai sulaikė vagyste prie ežero įtariamą vyrą. Prie ežero pasienyje su Baltarusija poilsiavęs vilnietis buvo apvogtas, todėl kreipėsi į pasieniečius. Šiems pavyko sugauti įtariamąjį, pasisavinusį kuprinę ir striukę su dokumentais bei pinigais.

Penktadienio pavakarę į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos pareigūnus pagalbos kreipėsi 25 metų vilnietis. Jis papasakojo, kad poilsiavo prie Kario ežero, esančio pasienio su Baltarusija ruože netoli Švenčionių rajono Bareišiūnų kaimo.

Vyras netikėtai pasigedo kuprinės ir striukės, kurioje buvo asmens dokumentai ir piniginė.

Nukentėjęs poilsiautojas vagyste įtarė netoliese žvejojusį vyrą, įtartinai greitai pasišalinusį nuo kranto.

Pasieniečiai ėmėsi vietovės apieškos ir nepraėjus nė porai valandų Švenčionių rajono Beregovkos kaimo prieigose, prie pakabinamo tilto per Nerį, pastebėjo įtartiną vyriškį. Jis buvo labai panašus į tą, kurio požymius nurodė apvogtasis. Be to, žmogus nešėsi kuprinę ir striukę.

Pasieniečiai nutarė patikrinti šį asmenį ir neapsiriko. Į šią vietą atvykęs nukentėjęs poilsiautojas atpažino prie ežero buvusį žveją ir savo daiktus. Vagyste įtariamą 56 metų Vilniuje gyvenantį vyrą Pavoverės užkardos pareigūnai perdavė Švenčionių policijai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min