Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 2d. 17:02

Prie Kauno marių įkliuvo svaiginęsi kvaišalais jaunuoliai

Kaišiadorių rajono policininkai rado pas jaunuolius kvaišalų
Kaišiadorių rajono policijos pareigūnų radinys patikrintų jaunuolių kišenėse

Kaišiadorių rajono policijos pareigūnai prie Kauno marių sučiupo tris jaunuolius, kurie buvo prisirūkę kvaišalų ir dar turėjo dvi jų pakuotes.

Kaišiadorių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai pirmadienį apie 17.30 val. kelyje Vilnius-Kaunas, Kaišiadorių rajono ribose, viename iš įvažiavimų prie Kauno marių pastebėjo stovintį automobilį „VW Golf“. Jame sėdėjo trys jaunuoliai, kurie policininkams sukėlė įtarimų.

Patikrinę automobilį ir tris jame sėdėjusius jaunuolius, vieno iš jų striukės kišenėje rado du plastikinius užspaudžiamus maišelius su žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga, galimai narkotine medžiaga, vadinama „žole“.

Ligoninėje atlikus patikrinimą, kriminalistų įtarimai pasitvirtino – visiems trims asmenims nustatytas apsvaigimas nuo narkotinių medžiagų.

Taip pat kilo įtarimų, kad R. B. (gimęs 1993 m.), L. K. (gimęs 1994 m.), Kauno miesto gyventojai, ir N. M. (gimęs 1992 m.), Kaišiadorių rajono gyventojas, gali būti apsvaigę nuo narkotinių medžiagų. Ligoninėje atlikus patikrinimą, kriminalistų įtarimai pasitvirtino – visiems trims asmenims nustatytas apsvaigimas nuo narkotinių medžiagų.

Dėl šio fakto pradėtos administracinės teisenos dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimo ar laikymo nedideliais kiekiais arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo.

Taip pat, pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto narkotinių medžiagų laikymo, piliečiui R. B., pranešta apie įtarimą dėl neteisėtas disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Šiemet tai jau 5 kartas, kai Kaišiadorių rajono Kriminalinės policijos pareigūnai sulaiko asmenis, kurie neteisėtai disponuoja narkotinėmis medžiagomis. Jie ir ateityje aktyviai vykdys įvairias priemones ir atliks patikrinimus dėl šių teisės pažeidimų. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min