Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie Kauno nukrito nedidelis lėktuvas, vienas žmogus žuvo (nuotraukos, papildyta 20.50 val.)

Nelaimės vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Nelaimės vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vienas žmogus žuvo ir vienas buvo sužalotas antradienio pavakare Kaune nukritus nedideliam lėktuvėliui.

Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko apie 18.40 val. maždaug už 5 km nuo Aleksoto aerodromo.

Nukritus nedideliam lėktuvėliui, vienas žmogus žuvo, vienas nuvežtas į ligoninę. Smulkesnės nelaimės aplinkybės kol kas nežinomos, į įvykio vietą išvyko Kauno specialiosios tarnybos.

Papildyta 19.46 val.: Apie kolegų nelaimę sužinojusi Kauno lakūnų bendruomenė buvo sukrėsta. Pasak Liekio pilotų klubo „Alfa“ įkūrėjo Daliaus Liekio, žuvo patyręs pilotas – Kauno aeroklubo lakūnas Leonas Sakalauskas.

„Kas su juo skrido nežinau, tačiau pats Leonas buvo patyręs pilotas“, – sunkiai rinkdamas žodžius 15min.lt sakė D.Liekis.

Kauno aeroklubo direktoriaus Algimanto Žentelio teigimu, kartu su L.Sakalausku lemtingą vakarą skridęs vyras nepriklausė Kauno aeroklubui. „Su kuo Leonas skrido savo ultralengvu lėktuvėliu, nežinau. Tai ne mūsų klubo narys. Po nelaimės su juo kalbėjau telefonu. Sakė, kad jaučiasi normaliai, bet net vardo nepaklausiau“, – teigė A.Žentelis.

Papildyta 20.07 val.: 15min.lt fotografas Erikas Ovčarenko iš įvykio vietos praneša, kad lėktuvas po smūgio į žemę visiškai sudegė.

Pranešama, kad sudužo italų gamybos lėktuvėlis.

Pirmasis į nelaimės vietą atbėgęs vietos gyventojas 62 metų Valentinas Keršys pasakojo, kad nematė, kaip lėktuvas krito, tačiau išgirdo stiprų smūgį į žemę.

„Galvojau, kad kombainas sprogo. Čiupau gesintuvą ir bėgau gelbėti. Pamačiau ugnį, dūmus ir sudužusį lėktuvą. Abu žmonės nuo smūgio buvo išmesti į lauką. Vienas buvo nebegyvas, kitas dar kalbėjo, net akiniai jo nebuvo sudužę. Paskambinau į policiją, paprašiau, kad medikus ir gaisrininkus iškviestų. Ugniagesiai iš tiesų labai greitai atvažiavo“, – pasakojo V.Keršys.

Liudininkai teigia, kad prieš įsirėždamas į žemę lėktuvas bandė apsisukti. Vos už kilometro yra Aleksoto aerodromo nusileidimo takas. Kai kurie liudininkai tvirtina, kad lėktuvas bandė leistis į lauką, nes jam galėjo iškilti techninių problemų.

Tikslias nelaimės priežastis dabar bando nustatyti tyrėjai.

Papildyta 20.25 val. Liudininkų teigimu, dar lėktuvui skrendant ore matėsi iš jo besiveržiantys dūmų kamuoliai. Įtariama, kad  L.Sakalauskas bandė atlikti avarinį nusileidimą, tačiau jis baigėsi smūgiu į žemę.

Papildyta 20.50 val. Pirmieji įvykio vietoje pasirodę Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai puolė malšinti liepsnas, tačiau mažai ką galėjo padaryti – nukritęs lėktuvas visiškai sudegė. Beveik tuo pačiu metu pasirodę greitosios medicinos pagalbos medikai lakūnui nebegalėjo padėti – jis mirė vietoje. Kartu su juo skridęs 41-erių kaunietis Gintautas Mozginis išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Pasak medikų, jam lūžo koja, sutrenkta galva, sumuštas veidas. Greitosios medicinos pagalbos brigadai vyras užsiminė, kad šiandien jo gimtadienis – suėjo 41 metai. Todėl neatmetama, jog nelaime pasibaigęs skrydis galėjo būti jo dovana gimimo dienos proga. Įdomi detalė: po smūgio net nesudužo jo akiniai. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min