Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie Panevėžio keleivinis autobusas rėžėsi į traktorių su purkštuvu

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
5
A A

Šeštadienio vakarą dėl avarijos buvo sustabdytas eismas magistralėje „Via Baltica“ netoli Panevėžio. Atkarpoje tarp Uliūnų ir Barklainių susidūrė keleivinis autobusas ir traktorius. Į griovį nulėkė ir lengvasis automobilis.

Incidentas įvyko tuo metu, kai Estijos piliečio vairuojamas autobusas rėžėsi į ta pačia kryptimi važiavusį traktorių, kuris tempė purkštuvą. Po smūgio nulūžo purkštuvo ratas, o pats traktorius buvo nusviestas į griovį.

Traktorių kliudęs autobusas išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą. Joje tuo metu važiavo lengvasis automobilis. „Renault“ vairuotojas buvo priverstas šokti nuo kelio ir nulėkė į griovį.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Iš pažiūros kraupios avarijos vietoje pasirodė policijos pareigūnai bei iš Ramygalos atvykę ugniagesiai. Medikų pagalbos iš pradžių neprireikė niekam, tačiau galiausiai skausmus ėmė jausti traktoriaus vairuotojas. Jis nugabentas į ligoninę.

Į griovį nuvažiavusio „Renault“ ekipažas sužalojimų išvengė. Autobuso vairuotojas taip pat nenukentėjo. Jo transporto priemonėje keleivių nebuvo. Estas sakė, kad autobusas „Volvo“ buvo nupirktas Vokietijoje ir per Lietuvą vairuojamas į Estiją.

VIDEO: Prie Panevėžio susidūrė keleivinis autobusas ir traktorius

Autobuso vairuotojas aiškino, kad traktoriaus jis nepamatė neva dėl to, jog nedegė jokie žibintai. Tačiau traktoriaus vairuotojas tikino, kad iki įvykio visi šviesos prietaisai buvo tvarkingi.

Kol vyko avarijos padarinių likvidavimas, magistralėje „Via Baltica“ teko stabdyti eismą. Nors lengvieji automobiliai atkarpą pravažiavo aplinkiniais keliukais, tačiau vilkikai spūstyje įstrigo daugiau nei porai valandų.

Visų trijų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. Avarijos aplinkybes aiškinasi kelių policija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min