Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 01:09

Prie Raguvos nuo kelio nuvažiavo ir kelis kartus vertėsi BMW, vairuotojas žuvo

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje

Sekmadienį apie 20.30 val. prie Raguvos (Panevėžio r.) įvyko tragiška avarija. Jos metu žuvo keturiasdešimtmetis BMW vairuotojas.

Avarija įvyko kelio ruože tarp Raguvos ir Nevėžio gyvenviečių. Pirminiais duomenimis, BMW vairuotojas kelio vingyje užvažiavo ant kelkraščio ir netrukus prarado automobilio kontrolę.

Ant asfalto likusios padangų žymės bylojo, kad BMW nuo kelio nuslydo šonu, nulėkė į griovį priešingoje kelio pusėje ir kelis kartus apsivertęs sustojo aukštyn ratais.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Pirmieji avariją patyrusiam vyrui padėti suskubo pro šalį važiavę vairuotojai ir greta įvykio vietos gyvenantis vaikinas. Panevėžio rajono gyventojas pasakojo, kad BMW vairuotojas iš pradžių dar rodė gyvybės ženklus.

Kelis kartus apsivertęs automobilis vairuotoją prispaudė, tačiau į pagalbą suskubusiems žmonėms pavyko ištraukti vyrą iš metalo gniaužtų. Liudininkų teigimu, BMW vairuotojas nebuvo prisisegęs saugos diržo.

VIDEO: Tragiška avarija prie Raguvos

Netrukus įvykio vietoje pasirodė ir Raguvos ugniagesių komanda, tačiau gelbėtojams nebepavyko užčiuopti nukentėjusiojo pulso. Atskubėję medikai vairuotojui niekuo padėti jau nebegalėjo ir konstatavo mirtį.

Ekspertai aiškinsis, ar BMW vairuotojas prie vairo sėdo blaivus. Po avarijos prie automobilio mėtėsi neatidarytas degtinės butelis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min