Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 19, 14:10

Prie Ramygalos iš javapjūtės grįžtantį traktorių taranavo lenko vairuojamas vilkikas

Antradienį apie 13 val. netoli Ramygalos (Panevėžio r.) vilkikas susidūrė su traktoriumi. Po įvykio magistralės „Via Baltica“ atkarpa buvo nusėta grūdais.
Avarijos vietoje
Avarijos vietoje / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Avarija įvyko tuomet, kai traktorių vairavęs vaikinas ketino pasukti į kairėje kelio pusėje esančią Aukštadvario gyvenvietę.

Grūdus vežusiam traktorininkui iki tikslo buvo likę vos keli šimtai metrų. 24-erių metų traktoriaus vairuotojas po avarijos teigė pastebėjęs, kad iš paskos jo važiuoja vilkikas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

„Mačiau, kad už manęs yra sunkvežimis, todėl posūkį pradėjau rodyti iš anksto. Galbūt vilkiko vairuotojas to nepastebėjo. Sudaužytas tranktorius, dabar sustos darbai“, – teigė traktoriaus vairuotojas.

Apie šimtą tūkstančių litų kainuojantis traktorius buvo gerokai apgadintas. Ant kelio pasipylė grūdai. Į įvykio vietą atvyko policija ir medikai. Pastarieji apžiūrėjo traktoriaus vairuotoją, kuris skundėsi galvos skausmais.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

„Scania“ vilkiko vairuotojas iš Lenkijos nenukentėjo. Po avarijos paaiškėjo, kad jo vežamas metalo konstrukcijų krovinys buvo netinkamai pritvirtintas, mat susidūrimo su traktoriumi metu priekaboje buvusios metalinės sijos susmigo į vilkiko kabiną.

Pirminiais duomenimis, dėl eismo įvykio kaltas vilkiką vairavęs lenkas. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min