2017-04-27 09:24

Prie Šešupės rastas konteineris su įvairiais sprogmenimis ir šaudmenimis

Trečiadienį vakare Vilkaviškio rajone specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų dėl rasto cilindrinio konteinerio, kurio viduje buvo įvairiausių sprogstamų medžiagų, šaudmenų ir detonatorių.
Antiteroristinės rinktinės „Aras“ išminuotojas
Asociatyvi iliustracija / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Kaip 15min informuoja policija, pavojingas radinys prie Šešupės aptiktas trečiadienį, 17 val. 18 min.

Pirminiais duomenimis, Vilkaviškio rajone, Didlapių kaime, darbuotojai vykdė žemės nusausinimo darbus ir rado įtartiną cilindrinį konteinerį.

Marijampolės apskrities VPK nuotr./Įvykio vietoje
Marijampolės apskrities VPK nuotr./Įvykio vietoje

Jo viduje buvo 3 pakuotės sprogstamosios medžiagos – plastito, 2 vnt. sprogstamosios medžiagos heksogeno, 2 vnt. dūminių užtaisų, 1 plokštelė tanko aktyvaus šarvo, 5 vnt. mokomųjų šovinių, 16 vnt. įvairaus kalibro šovinių, detonatoriai bei sprogdikliai.

Cilindrinį konteinerį ir jame rastus sprogmenis išsivežė Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aro“ pareigūnai.

Įvykio aplinkybės – aiškinamos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą