Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie Šiaulių, grįždami iš poilsiaviečių, susidūrė keturi automobiliai

Įvykio vietoje
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie pat įvažiavimo į Šiaulius nuo Kelmės pusės susidūrė keturi viena kryptimi judėję automobiliai. Smūgiavo paskutinis automobilis „Renault Espace“. Smūgį gavęs „Audi A4“ lyg estafetę jį perdavė „Peugeot 306“, o šis nežymiai kliudė „Škodos“ galą.

Avarija prie įvažiavimo į Šiaulius įvyko apie 18 val. 20 min. Liudininkų duomenimis,  „Renault Espace“ gana smarkiai trenkėsi į „Audi A4“ galą. „Audinės“ vairuotojas kirto ant stabdžių. Nuo to „Renault Espace“ atšoko kelis metrus atgal.

„Audinės“ vairuotojas kirto ant stabdžių. Nuo to „Renault Espace“ atšoko kelis metrus atgal.

„Audi“ nuo smūgio gana smarkiai įsirėžė į „Peugeot“ galą ir jį suknežino. Mažiausiai nukentėjo mašinų virtinės priekyje atsidūrusi „Škoda“. Jos vairuotojas netrukus, po policijos ir medikų atvykimo, išvyko iš įvykio vietos sava eiga.

Atskubėjo du greitosios pagalbos automobiliai. Nors avarija iš pažiūros lokali, tačiau nuo netikėto smūgio dviems avarijos dalyviams buvo stipriai sutrenktos galvos. Aiškinamasi, ar nepažeistas kaklas.

Specialiosios tarnybos pristabdė ir taip gausų grįžtančiųjų namo srautą. Nemažai vairuotojų į namus pasuko žvyrkeliais, vingiuojančiais per laukus. Kai kuriems naujas kelias namo baigėsi akligatviais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min