Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie sienos su Rusija įkliuvo du automobiliai – slėptuvės

Pasieniečiai tikrina sustabdytą automobilį
VSAT nuotr. / Pasieniečiai tikrina sustabdytą automobilį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lazdijų rinktinės pasieniečiai sulaikė du lengvuosius automobilius „Audi“, kurių salonuose aptiktos kontrabandinių rūkalų slėptuvės.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad penktadienį paryčiais VSAT Lazdijų rinktinės operatyvininkai ir Specialiosios paskirties būrio pareigūnai Kybartų pasienio kontrolės punkto prieigose vieną po kito sustabdė du lengvuosius automobilius Audi.

Abi mašinos, kurias vairavo tvarkingus dokumentus turintys trisdešimtmečiai Marijampolės ir Vilkaviškio gyventojai, į Lietuvą per minėtą punktą buvo įvažiavusios prieš kelias minutes. Čia jos buvo patikrintos pasieniečių ir muitininkų.

VSAT operatyvininkai, transporto priemones sustabdę patikrinti pakartotinai, turėjo žinių, kad jomis gali būti gabenamas neteisėtas krovinys.

Netrukus paaiškėjo, kad pareigūnų turima informacija pasitvirtino. Marijampoliečio vairuotos Audi salone VSAT pareigūnai aptiko slėptuvę. Jis buvo įrengta nenaudojamame automobilio degalų bake. Į jį buvo patenkama nuėmus galinės sėdynės atlošą. Dar viena rūkalų slaptavietė aptikta po priekine keleivio sėdyne. Čia į gamyklinę ertmę, išėmus dalį grindų, taip pat buvo sukrautos cigaretės.

Vyro mašinoje pasieniečiai aptiko 1050 pakelių cigarečių „Jing Ling“. Visos rūkalų pakuotės buvo paženklintos rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Antrajame automobilyje Audi taip pat rasta slėptuvė, įrengta degalų bake. Ten buvo įrengta speciali pertvara, dalijanti baką į dvi dalis: mažesnę – degalams įpilti ir didesnę – nelegaliam kroviniui sudėti.

Iš slėptuvės VSAT pareigūnai ištraukė 1270 tokios pačios rūšies rusiškų cigarečių.

Abu automobiliai ir rasti 2320 pakelių rūkalų laikinai saugomi VSAT Lazdijų rinktinėje.

Abiem vyrams dėl kontrabandos pradėtos administracinės teisenos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min