Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 23d. 12:21

Prie sienos su Rusija sulaikytas automobilis su slėptuve cigaretėms (nuotraukos)

Kontrabandinės
VSAT nuotr. / Kontrabandinės

Prie sienos su Rusija VSAT pareigūnai, pakartotinai sustabdę patikrinti vienatūrį automobilį, jame aptiko cigarečių slėptuvę.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, trečiadienį vakare Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai Šakių rajono kelyje Ramoniškiai – Kiduliai, už pusantro kilometro nuo Ramoniškių pasienio kontrolės punkto, pakartotiniam patikrinimui sustabdė automobilį Renault Espace.

Transporto priemonės ir ją vairavusio 28 metų Raseinių rajono gyventojo dokumentai buvo tvarkingi. Ramoniškių punkte muitinės pareigūnai prieš tai jau buvo patikrinę, ar transporto priemone negabenama draudžiamų prekių.

Tačiau pasieniečiai, atlikdami rizikos veiksnių analizę ir darsyk patikrinę vienatūrį, jame aptiko kontrabandai gabenti skirtą slėptuvę – dvigubą privirintas dugną, sujungtą su nenaudojamu kuro baku. Pats automobilis važiavo varomas dujomis. Į dugne įrengtą slėptuvę patenkama iš salono, čia lengvai nuėmus kelias keleivių sėdynes ir atkėlus kilimėlius.

Patikrinimo metu mašinoje VSAT pareigūnai pamatė, kad trys specialiai išpjautos ertmės yra grūste prigrūstos cigarečių „Trend Lights“ pakelių.

Dar vieną slaptavietę pasieniečiai aptiko mašinos prietaisų skydelyje. Čia į išmontuotą mašinos vėdinimo sistemą taip pat buvo prigrūsta tokios pačios rūšies rūkalų.

Iš viso VSAT pareigūnai iš automobilio slėptuvių ištraukė 2 tūkstančius 464 pakelius cigarečių „Trend Lights“ su rusiškomis banderolėmis.

Dėl kontrabandos VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai pradėjo administracinę teiseną. Čia laikinai saugomos ir rastos cigaretės bei automobilis.

Po apklausos vairuotojas paleistas.

VSAT pareigūnų surinkta tyrimo medžiaga bus perduota Šakių rajono apylinkės teismui, kuris spręs kaip bausti kontrabandininką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min