TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie sienos su Rusija VSAT pareigūnai persekiojo kontrabandą gabenantį automobilį

Pasieniečių persekiotas „Subaru“
VSAT nuotr. / Pasieniečių persekiotas „Subaru“
Šaltinis: 15min
0
A A

Pagėgių pasieniečiai vaikėsi sprunkantį įtartiną automobilį, kuris vėliau aptiktas su kontrabandiniu kroviniu.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad pirmadienį vakare VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos bei Specialiosios paskirties būrio pareigūnai ties Jurbarko rajono Kazikėnų kaimu, prie Nemuno, pastebėjo grupę asmenų.

Netrukus prie jos privažiavo tamsios spalvos automobilis, į jį minėti asmenys ėmė krauti dėžes.

Pasieniečiai stabdė nuo pakrantės važiuojantį automobilį, tačiau jo vairuotojas, kaip ir tikėtasi, ignoravo reikalavimą sustoti ir padidino greitį.

Tolėliau esantys VSAT pareigūnai ant kelio patiesė dygliuotą metalinę juostą, vadinamąjį ežį, tačiau bėglys ją pervažiavo ir pavojingai manevruodamas nulėkė Tauragės link.

„Subaru“ pasieniečiai vijosi apie 15 kilometrų ir netrukus mašiną aptiko paliktą likimo valiai ties Tauragės rajono Eičių kaimu. Vairuotojui pavyko pasprukti.

Transporto priemonės salone VSAT pareigūnai aptiko 18 dėžių cigarečių „Saint George Lights“. Visi 8930 pakelių buvo paženklinti rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Tuo pačiu metu kita pasieniečių grupė sulaikė nuo paupio bėgančius keturis asmenis, į minėtą „Subaru“ krovusius dėžes su rūkalais.

Paaiškėjo, kad visi sulaikytieji yra Tauragės gyventojai: 31, du 22-ejų ir 18 metų. Jie neturėjo privalomų VSAT leidimų būti sienos apsaugos zonoje. Dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo pradėtos administracinės teisenos.

Įvykio aplinkybes besiaiškinantys VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai taip pat pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto valstybės sienos pažeidimo bei kontrabandos gabenimo.

Automobilis ir rasti rūkalai laikinai saugomi Viešvilės užkardoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min