Šeštadienį ryte Klaipėdos policijos pareigūnai pasirinktinai tikrino vairuotojų blaivumą.
Kaip praneša policija, 7 val. 40 min. vienoje uostamiesčio gatvių sustabdytas „Audi A6“ automobilio vairuotojas sukėlė įtarimą.
Patikrinus prie „Audi“ vairo sėdėjusio asmens blaivumą, paaiškėjo, kad vairuotojas yra lengvai kauštelėjęs.
Jis įpūtė 0.58 prom. alkoholio. Tai – lengvas girtumas, tačiau neblaivus vyras bandė išvengti atsakomybės ir papirkti policijos pareigūnus.
Iš pradžių klaipėdietis pareigūnams siūlė 500 eurų kyšį, tačiau nesulaukęs atsakymo užkišo 25 eurus patruliui už liemenės.
Už tokį įžūlų poelgį neblaiviam vairuotoju gresia ne tik administraciniai malonumai, bet ir baudžiamoji atsakomybė.
