Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 15d. 14:49

Prie Vilniaus susidūrė BMW, „Opel“ ir „Citroen“, Kirtimuose eismą jaukė sunkvežimiai

Įvykio vietoje
Nuotrauka iš „Facebook“ profilio „Reidas Vilniuje“ / Įvykio vietoje

Antradienį dėl nelengvų eismo sąlygų kai kurie vairuotojai Vilniaus apskrityje neišvengė avarijų ir tuo pačiu pridarė papildomų nepatogumų kitiems vairuojantiesiems.

Kelyje Vilnius–Nemenčinė, ties Miškonių gyvenviete, susidūrė trys automobiliai. Žmonės nesužeisti, bet vairuotojai laukė policijos, tad kitiems eismo dalyviams teko apsišarvuoti kantrybe spūstyse.

Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos poskyryje 15min sužinojo, kad pranešimas apie šią avariją plente buvo gautas dar 12.13 val.

Pasirodo, trijų susidūrusių automobilių vairuotojai nesutarė dėl kaltės, todėl paprašė policininkų pagalbos.

Ne ką mažesniu iššūkiu vairuotojams teko ir situacija sostinės pakraštyje esančioje Kirtimų gatvėje, kur eismui trukdė keli sustoję sunkvežimiai. Policijos duomenimis, vieno sunkvežimio vairuotojui šioje vietoje, ties vadinamuoju „Autoverslo“ žiedu, tiesiog baigėsi degalai. Kodėl čia pat buvo sustoję kitas sunkiasvoris automobilis, pareigūnai duomenų neturi. Savo ruožtu kitiems eismo dalyviams teko susitaikyti su šios sunkvežimių sangrūdos padariniai ir bent įspėti vieni kitus socialiniame tinkle, jog šios vietos geriau apskritai vengti.

Beje, tame pačiame Kirtimų rajone šiandieną prieš keletą valandų nuo važiuojamosios dalies buvo nulėkęs ir pūsnyse užstrigęs BMW automobilis.

Šios avarijos padarinius, kaip ir kai kuriuos kitus įvykius, užfiksavo „Facebook“ grupės „Reidas Vilniuje“ lankytojai.

Nuotrauka iš „Facebook“ profilio „Reidas Vilniuje“/Įvykio vietoje Kirtimuose
Nuotrauka iš „Facebook“ profilio „Reidas Vilniuje“/Įvykio vietoje Kirtimuose

Feisbuke liudininkai įspėja ir apie kelio ruožus, kurie slidūs ir pavojingi. Viena tokių paminėtų vairuotojams sunkiai įveikiamų vietų yra gatvė Vilniaus rajone, Pagiriuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min