Dabar populiaru
Publikuota 2016 08 07, 13:56 Atnaujinta 2016 08 07, 14:08

Prienų rajone apsivertė BMW: nukentėjo du jauni vyrai, vienas jų prastai pasijuto grįžęs į namus

Sekmadienį apie vidurdienį kelyje į Jiezną, ties Verbyliškių sankryža Prienų rajone, remontuojamame kelyje apsivertė BMW. Į ligoninę išvežti du asmenys.
BMW avarija prie Jiezno
BMW avarija prie Jiezno / Šarūno Černiausko/15min nuotr.

Kaip 15min informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Situacijų koordinavimo skyrius, iškvietimas gautas 11.08 val., labiau nukentėjo vienas asmuo. Jis greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į ligoninę.

Kelio ruožas, kuriame įvyko nelaimė, šiuo metu remontuojamas.

Pirminiais duomenimis, jaunuolių kompanija galėjo važiuoti iš Rumšiškėse šiuo metu vykstančio festivalio „Granatos Live“.

„Siauras ten kelias dėl remonto darbų. BMW turėjo važiuoti didžiuliu greičiu, dėl to ir apsivertė. Žuvusiųjų nėra, keli nukentėję. Mūsų pagalbos daug neprireikė, vietoje dirba policija“, – 15min patikino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos gydytoja patikslino, jog į įvykio vietą buvo išsiųstas vienas greitosios pagalbos automobilis iš Prienų. Antrąjį nukentėjusįjį lengvuoju automobiliu į ligoninę pristatė artimieji.

Pasak Prienų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus darbuotojų, į Prienų ligoninę artimieji atvežė 26-rių metų vaikiną. Jis po avarijos jau buvo spėjęs grįžti į namus, tačiau kiek vėliau pasijuto prastai. Į gydymo įstaigą pristatytas jis apie 12.30 val.

Kitas nukentėjęs greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į Kauno klinikas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min