Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 26d. 13:33

Prienų rajone aptikti du aparatai naminukei gaminti

Aparatas naminei degtinei gaminti
Alytaus apskrities VPK nuotr. / Aparatas naminei degtinei gaminti

Pareigūnai tikrino informaciją apie galimus naminukės gaminimo atvejus. Nustatyti du pažeidėjai.

Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai, tikrino turimą informaciją, kad vienoje negyvenamoje sodyboje, Prienų rajono savivaldybėje, Jiezno seniūnijoje, Žideikonių kaime yra nelegaliai gaminama naminė degtinė.

Nuvykus nurodytu adresu, rastas G.V. (gim. 1963 m.). Apžiūros metu jis parodė aparatą naminei degtinei gaminti, vieno litro talpos plastikinį butelį su skysčiu, turinčiu degtinės kvapo, ir keturias statines su 590 litrų raugalo.

Pareigūnai taip pat tikrino informaciją, ar J.V. (gimusi 1969 m.) namuose, esančiuose Prienų rajono savivaldybėje, Stakliškių seniūnijoje, Sudvariškių kaime, neteisėtai gamina namų gamybos stiprius alkoholinius gėrimus.

Nuvykus į įvykio vietą, minėta pilietė prisipažino, kad savo gyvenamajame name laiko 200 litrų metalinę statinę, pilną raugo, 200 litrų talpos statinę su 100 litrų raugo ir dvi 100 litrų talpos statines, kuriose po 25 litrus raugalo, skirto naminei degtinei gaminti.

Alytaus apskrities VPK praneša, kad J.V. geranoriškai parodė sodybos kieme jai priklausantį aparatą, skirtą namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti. Namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų nerasta.

Prienų rajono policijos komisariate dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo ar gabenimo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Už šį pažeidimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:03
01:30
02:50

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min