Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Prieš moterį smurtavusio Kauno rajono gyventojo namuose – nelegalių ginklų arsenalas: nuo kardo iki revolverio

Sekmadienio vakarą policija skubėjo į Kauno rajono Gervėnupio kaimą – gautas iškvietimas dėl smurto artimoje aplinkoje. Nuvykę pareigūnai pas smurtautoją atrado didžiulį nelegalių ginklų arsenalą.
Pas įtariamą narkotikų prekeivį pareigūnai rado mačetę
Rasta mačetė/ Asociatyvi nuotr. / Dovydas Pancerovo nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, rugpjūčio 30 dieną apie 22 valandą Kauno rajono Gervėnupio kaime, namuose, neblaivus (0,9 prom.) vyras, gimęs 1959 metais, smurtavo prieš moterį, gimusią 1961 metais, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Nuvykę į smurtautojo namus, pareigūnai juose aptiko visą nelegalių ginklų arsenalą. Rasti ir paimti neteisėtai laikomi: mačetė, peilis, pneumatinis ginklas, trys daiktai, panašūs į durklus, du kardai, ginklas su optiniu taikikliu ir dujinis revolveris.

Taip pat buvo rastos trys stiklinės talpos, kuriose buvo apie 5,5 l skaidrios spalvos skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo (baudžiama viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų) bei dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais (baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius