Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš pareigūną ranką pakėlusiems nuteistiesiems pradėtas ikiteisminis tyrimas

Antrankiai
Vilniaus policijos nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį apie 13 val., Pravieniškių 1-uosiuose pataisos namuose į intraskopo patalpas įėję nuteistieji A.D. ir L.B. tyčia, suduodami smūgius kojomis ir rankomis į veido sritį, kitas kūno vietas, sužalojo vykdžiusį tarnybą Apsaugos ir priežiūros skyriaus vyresnįjį prižiūrėtoją V.K.

Dėl minėto įvykio pataisos namų direktoriaus budintysis padėjėjas L.Liniauskas nedelsdamas ėmėsi priemonių įvykio vietai apsaugoti, pirmajai pagalbai nukentėjusiam pareigūnui suteikti. Apie pareigūno užpuolimą buvo informuota įstaigos vadovybė ir kiti pareigūnai.

Pravieniškių 1-uosiuose pataisos namuose bausmę atliekantiems nuteistiesiems A.D. ir L.B. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo susijusio su nukentėjusio asmens tarnybos ar piliečio pareigų vykdymu.

Šiais metais tai jau septintas išpuolis prieš pareigūnus dirbančius Pravieniškių 1-uosiuose pataisos namuose, dėl kurių visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai. 6 asmenys jau yra nuteisti už padarytas nusikalstamas veikas.

Bet kokio fizinio smurto prieš pareigūną, atliekant jam pavestas tarnybos funkcijas, grasinimo jam ar jo įžeidimo atveju laisvės atėmimo vietose pradedamas ikiteisminis tyrimas. Už pasipriešinimą pareigūnui Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki trejų metų.

Kalėjimų departamento duomenimis, 2010 m. lapkričio 2 d. Pravieniškių 1-uosiuose pataisos namuose laisvės atėmimo bausmę atlieka 712 nuteistųjų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min