Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš teismą stos galimai dokumentus klastojęs ir piktnaudžiavęs advokatas

Bylos dokumentai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Bylos dokumentai
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnais baigė tirti ir perdavė nagrinėti teismui 15 tomų su dokumentų klastojimu susijusią nusikaltimų valstybės tarnybai, nuosavybei ir teisingumui baudžiamąją bylą

Kaip rašoma panevėžio apygardos prokuratūros pranešime, byloje piktnaudžiavimu tarnyba, sukčiavimu, dokumentų klastojimu ir poveikiu liudytojui įtariamas rokiškietis J.V., sukčiavimu ir dokumentų klastojimu – E.V., melagingais parodymais – J.D.

Įtariama, kad advokatas J.V., turėjęs administracinius įgaliojimus teikti teisines paslaugas vienoje civilinėje byloje, galėjo piktnaudžiauti tarnybine padėtimi ir siekti sau turtinės naudos – suklastoti dokumentus ir juos pateikti teismui.

Šiuo metu su J.V.  susijusios kitos baudžiamosios bylos, Panevėžio apygardos prokuratūros ONKT prokurorų tirtos kartu su STT pareigūnais, yra nagrinėjamos teismuose.

Už piktnaudžiavimą tarnyba valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo penkerių iki septynerių metų, už  sukčiavimą ir dokumentų klastojimą – iki trejų metų, poveikį liudytojui ir melagingų parodymų davimą – iki dvejų metų .

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min