Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 28d. 14:28

Prieš teismą stos prostitucijos organizavimu kaltinama moteris

Prostitucija
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Prostitucija

Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 37 m. B.L. kaltinama asmens įtraukimu į prostituciją, vadovavimu prostitucijai ir jos organizavimu.

Tyrimo metu Šiaulių apskrites VPK pareigūnai nustatė, kad kaltinamoji  2008 m. striptizo klube dirbančioms merginoms nurodė, kad jų teikiamų paslaugų metu bus teikiamos lytinės paslaugos ir tenkinama asmenų lytinė aistra už piniginį atlygį. Merginos suklaidintos dėl tikrojo paslaugų ir erotinių masažų pobūdžio, pasirašė terminuotas sutartis, kurių pagrindu joms reikėjo teikti lytines paslaugas ir kitokiu būdu tenkinti asmenų lytinę aistrą visą laikotarpį, nurodytą pasirašytose sutartyse. Prokuroro teigimu, nustatyta, kad B.L. joms grasino, jog nutraukus sutartį, kol sutarties terminas nepasibaigęs, skirs sutartyje numatytą 10 000 litų baudą, tokiu būdu įtraukė į prostituciją dėl pasirašytų terminuotų sutarčių priklausomomis tapusias merginas.

Taip pat ji kaltinama tuo, kad organizavo prostituciją jos vadovaujamame naktiniame striptizo klube, nustatyta, kad buvo vedama klientų ir gautų pajamų apskaita, nustatytos bausmės už sutarties pažeidimus.

Tyrimo metu buvo nustatytos devynios moterys, kurios buvo įtrauktos į prostituciją ir iš kurių buvo pelnomasi iš šios įstatymu uždraustos veiklos.

Baudžiamąją bylą nagrinės Šiaulių miesto apylinkės teismas.

Už asmens įtraukimą į prostituciją, materialiai, dėl tarnybos ar kitaip priklausomą asmenį, baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmę nuo dvejų iki septynerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min