Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 2d. 13:23

Prieš tėvus smurtavusį jaunuolį Elektrėnų policininkai tramdė elektrošoku

Elektrošoko prietaisas „Taser“
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Elektrošoko prietaisas „Taser“

Elektrėnų policijos pareigūnai tik panaudoję elektrošoką sutramdė prieš tėvus smurtavusį jaunuolį.

Kaip informuoja Vilniaus apskrities VPK, sekmadienį apie 23.03 val. Elektrėnų policijos komisariate gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Pastrėvio seniūnijoje, šeimyninio konflikto metu, būdamas neblaivus prieš mamą ir patėvį smurtauja D.V. (gim. 1986 m.).

Patrulių būrio pareigūnai įvykio vietoje išvydo šiurpą keliantį vaizdą. Prie namų, kieme pastebėtas D.V. patėvis kruvinu veidu ir kirstine žaizda galvoje. Jis paaiškino, kad posūnis užsidaręs namuose su savo mama ir nieko neįsileidžia.

Pro langą matėsi, kad D.V., apsikabinęs motiną, jai prie kaklo laiko peilį ir grasina nužudyti. Moteris šaukėsi pagalbos.

Profesionaliais veiksmais, patekę į namų vidų ir kelis kartus prieš smurtautoją panaudoję elektros impulsinį prietaisą TASER, pareigūnai išlaisvino moterį.

D.V. sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 3,09 prom. girtumas.

Elektrėnų policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 145 str. 1 d. (Tas, kas grasino nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min