Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Priešintis mėginusiai trijulei – ašarinių dujų porcija ir antrankiai

Kontrabandinės cigaretės
VSAT nuotr. / Kontrabandinės cigaretės
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie sienos su Rusija pasieniečių užklupti kontrabandininkai mėgino sprukti ir priešintis, tačiau buvo sutramdyti ašarinėmis dujomis ir antrankiais.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad trečiadienį tuoj po vidurnakčio VSAT Pagėgių rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai prie Nemuno, ties Jurbarko savivaldybės Kalvelių kaimu, pastebėjo tris asmenis.

Buvo matyti, kad į Lietuvos teritorijos gilumą einanti trijulė gabena dėžes.

Sulaikymo metu visi trys asmenys metė krovinį, mėgino bėgti, tačiau buvo sulaikyti. Pasieniečių sučiupti kontrabandininkai dar bandė priešintis, tačiau buvo sutramdyti ašarinėmis dujomis ir surakinti antrankiais.

Paaiškėjo, kad sulaikytieji yra Pagėgių savivaldybės gyventojai – 21, 23 ir 26 metų. Trijulė valstybės sienos apsaugos zonoje buvo be privalomų pasieniečių leidimų.

Čia pat ant žemės rastas ir jų gabentas krovinys – 9 dėžės cigarečių „Saint Georgle Lights“. Visi 4 tūkst. 500 pakelių buvo paženklinti rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Pagėgiškiams pradėta administracinė teisena dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo - už tai jiems gresia baudos nuo 300 iki 600 litų. Pasieniečiai pradėjo administracinę teiseną ir dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo. Surinktą medžiagą jie perduos teismui. Už tai gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų.

Po apklausos kontrabandininkai paleisti. Jų gabentos cigaretės laikinai saugomos Viešvilės užkardoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min