Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 9d. 14:36

Priimtas nagrinėti asociacijos Lietuvos gėjų lyga skundas

Teismas
Photos.com nuotr. / Teismas

Ketvirtadienį nutartimi Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė nagrinėti asociacijos Lietuvos gėjų lygos (LGL) skundą Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai (LGKT) dėl 2008-11-28 sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo asociacijos skundą nagrinėti iš naujo.

Asociacija Lietuvos gėjų lyga kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydama panaikinti kaip nepagrįstą ir neteisėtą Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos 2008-11-28 sprendimą, kuriuo LGL ir J.S. skundas buvo paliktas nenagrinėtas, teigiama teismo pranešime spaudai.

Asociacija prašo teismo įpareigoti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą išnagrinėti skundą ir patenkinti jame nurodytus reikalavimus. LGL ir J.S. savo 2008-11-07 skunde Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai teigia nurodę konkrečius veiksmus (neveikimą), kuriais savivaldybės institucijos (Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas, Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir Vilniaus miesto savivaldybės taryba) nesilaikė įstatymu jiems nustatytos pareigos įgyvendinti lygias galimybes ir šiurkščiai pažeidė Lygių galimybių įstatymo reikalavimus.

Pareiškėja mano, kad Lygių galybių kontrolieriaus tarnyba priėmė sprendimą pažeisdama procedūras, tokių skundų nagrinėjimo taisykles ir įstatymo nuostatus.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min