TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prokuratūra: nusižudęs varėniškis žmoną ir sūnų nužudė dėl griūvančios šeimos, byla nutraukiama

Žvakutė
Photos.com nuotr. / Žvakutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Varėnos bendruomenę sukrėtęs nusikaltimas įvykdytas 2013 m. rugsėjo 11 dieną. Varėniškis Gintautas Eidukonis, nužudęs žmoną ir sūnų, nusižudė pats. Teigiama, kad beprotiškai pasielgęs 36 metų vyriškis buvo psichologiškai palūžęs dėl griūvančios šeimos. Nusikaltimą padaręs asmuo yra miręs, todėl tyrimas dėl išžudytos varėniškių šeimos yra nutraukiamas.

Varėniškių šeimos išžudymo byloje nėra ką nuteisti, todėl ji nutraukiama.

Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl išžudytos varėniškių šeimos.

„Tyrimu nustatyta, kad varėniškis Gintautas Eidukonis, nužudęs žmoną ir sūnų, nusižudė pats. Kadangi nusikaltimą padaręs asmuo yra miręs, ikiteisminis tyrimas nutraukiamas,“ – pranešė ikiteisminiam tyrimui vadovavęs prokuroras.

Varėnos bendruomenę sukrėtęs nusikaltimas buvo įvykdytas praėjusių metų rugsėjo 11 d. naktį, kai Varėnoje esančiame bute buvo rasti Renatos Eidukonienės (30), mažamečio sūnaus (8) ir G.Eidukonio kūnai.

Vyras, būdamas psichologiškai palūžęs dėl griūvančios šeimos, nužudė savo žmoną, sūnų ir nusižudė pats.

Varėnos policijos komisariato pareigūnai buvo pradėję ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str. 2 d. 5 p. ─ tas, kas nužudė du ar daugiau žmonių.

„Ikiteisminio tyrimo metu atlikti visi procesiniai veiksmai. Įvertinus visas aplinkybes, nustatyta, kad G.Eidukonis, būdamas psichologiškai palūžęs dėl griūvančios šeimos, nužudė savo žmoną, sūnų ir nusižudė pats“, – nutarimo motyvus vardijo  prokuroras.

Ikiteisminis tyrimas nutrauktas vadovaujantis LR Baudžiamojo proceso kodekso 3 str. 1 d. 7 p. ─ asmuo negali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ir procesas dėl nusikalstamos veikos negali būtų tęsiamas ir turi būti nutrauktas, jei nusikalstamą veiką padaręs asmuo, jau yra miręs.

Šis nutarimas nustatyta tvarka per dvidešimt dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiajam prokurorui arba Kauno apygardos vyriausiajam prokurorui, pažymima Kauno apygardos prokuratūros vyriausiosios specialistės komunikacijai Vaidos Kibirkštytės pirmadienį išplatintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min