2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Prokuratūra paskelbė įtariamosios Seimo narės Neringos Venckienės paiešką

Ketvirtadienį, išnaudojus visas galimybes nustatyti įtariamosios „Drąsos kelio“ atstovės, Seimo narės Neringos Venckienės dabartinę gyvenamą vietą ir įteikti šaukimą atvykti į apklausą, Šiaulių apygardos prokuratūroje priimtas sprendimas paskelbti jos paiešką.
Neringa Venckienė
Neringa Venckienė / BFL/Tomo Lukšio nuotr.

Kaip rašoma prokuratūros pranešime, policijos pareigūnams pavesta nustatyti  tikslią įtariamosios gyvenamą  vietą.

Prokuratūra primena, kad tyrimui vadovaujanti Šiaulių apygardos prokurorė buvo pavedusi policijos pareigūnams įteikti N.Venckienei šaukimą atvykti į apklausas  Šiaulių apygardos prokuratūroje, tačiau to padaryti nepavyko neradus N.Venckienės  jos nurodytu  gyvenamosios vietos adresu.

Partijos „Drąsos kelias“ lyderei N.Venckienei, kuri, kaip spėjama, slapstosi Čikagoje, prokurorai nori pateikti įtarimus pagal šešis Baudžiamojo kodekso straipsnius. Įtariama, kad ji prieš dvejus metus Panevėžio miesto apylinkės teismo patalpose viešai užgauliai pažemino teismą, nevykdė 2011 m. gruodį priimto Kėdainių teismo sprendimo skubiai perduoti mergaitę motinai L.Stankūnaitei, praėjusių metų gegužę trukdė antstolei vykdyti teismo sprendimą, piktnaudžiavo vaiko atstovo teisėmis psichiškai gniuždydama vaiką ir panaudodama fizinį smurtą pasipriešino policijos pareigūnui, o perduodant vaiką jo motinai sukėlė nežymų sveikatos sutrikdymą.

N.Venckienė nuo balandžio 9 dienos, kuomet parlamentas panaikino jos teisinę neliečiamybę, nesirodo Seime, kur ji yra niekas negali pasakyti.

Dėl praleistų posėdžių Seimo Valdyba trečdaliu sumažino N.Venckienės atlyginimą už balandžio mėnesį. Parlamente diskutuojama, ar įmanoma Seimo narei surengti apkaltą pačiai N.Venckienei nedalyvaujant.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min