Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 05, 14:51

Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl to, kad policija nuslėpė asmenis, galinčius duoti parodymus Jono Furmavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo byloje

Generalinė prokuratūra šeštadienį išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad policija nuo prokurorų nuslėpė asmenis, galinčius duoti parodymus teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo byloje.
Įvykio vietoje
Jono Furmanavičiaus nužudymo vietoje / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kaip rašoma Generalinės prokuratūros pranešime, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Policijos departamento pareigūnų galimo piktnaudžiavimo ir tarnybos pareigų neatlikimo, nesuteikiant prokurorams visos turimos informacijos apie asmenis, galinčius duoti parodymus dėl J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo aplinkybių.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras, o atlieka Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos tyrėjai.

J.Furmavičius ir V.Naruševičienė buvo nušauti 2009 m. spalio 5 d. Iš karto po nusikaltimo buvo įtarta, kad abu žmones nužudė Drąsius Kedys, prieš tai į viešumą aktyviai kėlęs savo neva seksualiai prievartautos mažametės dukters istoriją.

Vėliau D.Kedys buvo rastas negyvas Kauno apylinkėse, mįslingomis aplinkybėmis žuvo ir dar vienas šios bylos dalyvis – Andrius Ūsas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min