Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 5d. 14:51

Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl to, kad policija nuslėpė asmenis, galinčius duoti parodymus Jono Furmavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo byloje

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Jono Furmanavičiaus nužudymo vietoje

Generalinė prokuratūra šeštadienį išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad policija nuo prokurorų nuslėpė asmenis, galinčius duoti parodymus teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo byloje.

Kaip rašoma Generalinės prokuratūros pranešime, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Policijos departamento pareigūnų galimo piktnaudžiavimo ir tarnybos pareigų neatlikimo, nesuteikiant prokurorams visos turimos informacijos apie asmenis, galinčius duoti parodymus dėl J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo aplinkybių.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras, o atlieka Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos tyrėjai.

J.Furmavičius ir V.Naruševičienė buvo nušauti 2009 m. spalio 5 d. Iš karto po nusikaltimo buvo įtarta, kad abu žmones nužudė Drąsius Kedys, prieš tai į viešumą aktyviai kėlęs savo neva seksualiai prievartautos mažametės dukters istoriją.

Vėliau D.Kedys buvo rastas negyvas Kauno apylinkėse, mįslingomis aplinkybėmis žuvo ir dar vienas šios bylos dalyvis – Andrius Ūsas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min