Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prokurorai perdavė teismui baudžiamąją bylą dėl labai didelio kiekio narkotinių medžiagų gabenimo kontrabanda

Byla
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Byla
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Audrius Leonavičius perdavė nagrinėti apygardos teismui baudžiamąją bylą dėl labai didelio kiekio narkotinių medžiagų gabenimo kontrabanda, kurioje nusikalstamų veikų padarymu kaltinami du panevėžiečiai – 33 metų D.G. ir 36 metų D.K.

Kaip informuoja Generalinė prokuratūra, ikiteisminio tyrimo duomenimis, D.K., veikdamas kaip organizuota grupė kartu su D.G., buvo susitarę daryti kelis nusikaltimus – neteisėtai įgyti, laikyti, platinti ir gabenti per Lietuvos Respublikos valstybės sieną labai didelį kiekį narkotinių medžiagų. Šias nusikalstamas veikas organizavo ir joms vadovavo D.K.

Pernai birželio 8 d. vakare du plastikiniai paketai kokaino buvo perduoti į vieną kaimyninę šalį turėjusiam išvykti autovežio Mercedes Benz 1841 vairuotojui D.G. Tą patį vakarą muitinės pareigūnai D.G. vairuojamą autovežį sulaikė Kalvarijos užkardoje prie Lietuvos – Lenkijos Respublikų valstybinės sienos.

„Šioje byloje vienas kaltinamasis organizavo ir vadovavo nusikalstamų veikų padarymui – neteisėtam narkotinių medžiagų įgijimui ir gabenimui kontrabanda, kitas vykdė jo nurodymą – pasikėsino tas narkotines medžiagas – kokainą kontrabanda gabenti per valstybės sieną, nors abu žinojo, kad už tokias veikas yra numatyta griežta baudžiamoji atsakomybė. Baudžiamąją atsakomybę sunkinanti aplinkybė yra ta, kad kaltinamieji veikė kaip organizuota grupė“,- teigia Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Audrius Leonavičius.

Ikiteisminį tyrimą atliko Muitinės kriminalinės tarnybos Panevėžio skyriaus tyrėjai, tyrimą organizavo, kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės – suėmimai.

Tas, kas nepateikdamas muitinės kontrolei ar kitaip jos išvengdamas arba neturėdamas leidimo per Lietuvos Respublikos valstybės sieną gabeno narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu iki dešimties metų; už neteisėtai įgytą, laikytą, gabentą labai didelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų baudžiama laisvės atėmimu nuo 10 iki 15 metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min