Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prokurorai teismui perdavė sunkiais nusikaltimais kaltinamų brolių bylą

Bylos nagrinėjimas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Bylos nagrinėjimas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras Dainius Pažarauskas Šiaulių apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje du broliai kaltinami sunkių nusikaltimų padarymu.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad vienas iš brolių 20 metų E.J. 2010-08-24,  būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, dėl mažareikšmės dingsties, kojomis suspardė nukentėjusįjį, kuris nuo patirtų sužalojimų mirė. E.J. kaltinamas tyčia dėl chuliganiškų paskatų nužudęs A.L.

Prokuroras pažymėjo, kad atliekant tyrimą nustatyta, kad kaltinamasis E.J., praėjus porai mėnesių nuo minėtos galimai padarytos nusikalstamos veikos, kartu su savo 19 metų broliu padarė dar vieną nusikalstamą veiką. Nustatyta, kad broliai 2010-10-03, Šauliuose, veikdami bendrininkų grupėje ir būdami apsvaigę nuo alkoholio, dėl chuliganiškų paskatų, suduodant žolės riedulio medine lazda bei kojomis spiriant nukentėjusiajam V.M. į įvairias kūno vietas, padarė jam nesunkų sveikatos sutrikdymą dėl chuliganiškų paskatų.

E.J. taip pat kaltinamas tuo, kad 2010-10-09 būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, išlaužus namo, esančio Dainų km., Šiaulių rajone, duris, įsibrovęs į patalpą, keršydamas anksčiau paminėtam nukentėjusiajam V.M. už pastarojo piliečio pareigų vykdymą, t.y. pareiškimo policijai dėl brolių 2010-10-03 jo atžvilgiu padaryto nusikaltimo padarymo pranešimo, tyčia peiliu sudavė jam ne mažiau keturių smūgių, nuo kurių V.M. mirė.

Vyresnysis brolis kaltinamas nužudymu dėl chuliganiškų paskatų, nužudymu dėl nukentėjusiojo piliečio pareigų vykdymo, nesunkiu ir nežymiu sveikatos sutrikdymu. Jaunesniajam broliui pateikti kaltinimai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl chuliganiškų paskatų.

Prokuroras pažymėjo, kad kaltinamųjų sunkinanti aplinkybė yra tai, kad nusikaltimus jie padarė būdami apsvaigę nuo alkoholio. Kaltinamiesiems yra paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Už galimai padarytus labai sunkius nusikaltimus t.y. tyčinį nužudymą dėl chuliganiškų paskatų ar nužudymą dėl nukentėjusiojo piliečio pareigų vykdymo, baudžiamasis įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min