Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prostitutės Vilniaus policininkams pasiūlė „paslaugėlių“ už 280 litų

Įkliuvusių merginų „darbo vieta“
Vilniaus policijos nuotr. / Įkliuvusių merginų „darbo vieta“
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Ekologijos ir teisės pažeidimų skyriaus pareigūnai, siekdami išaiškinti besiverčiančius prostitucija asmenis ar atlygintinio naudojimosi prostitucijos paslaugomis atvejus, patikrino internetinėje erdvėje plačiai reklamuojamo masažo salono Vilniuje, J. Basanavičiaus g., veiklą.

Vilniaus policijos nuotr./Įkliuvusių merginų „darbo vieta“
Vilniaus policijos nuotr./Įkliuvusių merginų „darbo vieta“

Paaiškėjo, rašoma Vilniaus policijos pranešime, kad dvi merginos, nors ir įregistravusios savo veiklą Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, slapta teikė prostitucijos paslaugas – būdamos apsinuoginusios, masažo būdu tenkino klientų lytines aistras už materialinį atlygį.

Į saloną atvykusiems pareigūnams buvo pasiūlytos „paslaugėlės“  už  280 Lt.

Viena iš merginų už tokio pobūdžio veiklą jau buvo traukta administracinėn atsakomybėn 3 kartus, todėl jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal LR administracinių teisės pažeidimų kodekso (ATPK) 182 (1) str. 2 d. Surinkta medžiaga persiųsta į Vilniaus miesto 2 apylinkės teismą. 

Kita mergina policijos pareigūnams įkliuvo pirmą kartą. Remiantis LR ATPK nuostatomis, jai buvo surašytas nurodymas sumokėti pusę sankcijoje numatytos minimalios baudos t.y. 150 Lt.

Patikrinę interneto pažinčių svetaines, pareigūnai nustatė dar dvi merginas, atlygintinai siūliusias lytines paslaugas. Viena iš merginų yra Latvijos Respublikos pilietė G.P (gimusi 1985 m.). Ji siūlėsi už 450 Lt., o Lietuvos pilietė S.Š (gimusi 1991 m.) savo paslaugas vertino 700 Lt.

Kadangi šių merginų teisės pažeidimai fiksuoti pirmą kartą, remiantis LR ATPK nuostatomis, joms buvo surašyti nurodymai sumokėti pusę sankcijoje numatytos minimalios baudos t.y. po 150 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min