Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Psichologas L.Slušnys apie I.Strazdauskaitės žudiką: „Jam neskauda užmušti kitą žmogų“

Įtariamasis nužudymo byloje
Nuotrauka iš socialinio tinklo / Įtariamasis nužudymo byloje
Šaltinis: Lrt.lt
6
A A

Jis niekur nedirbo, bet važinėjosi itin brangiais automobiliais. Kėdainių „gorodoke“ gyveno varganame daugiabutyje, bet gyrėsi garsių firmų laikrodžiais ir drabužiais. Buvo mandagus ir pedantiškai tvarkingas, bet šiandien yra įtariamasis itin žiauraus Ievos Strazdauskaitės nužudymo byloje.

„Kas jie? Broliais save vadinę keturi jaunuoliai, įtariami įvykdę vieną kraupiausių pastarojo meto žmogžudysčių?“ – buvo klausiama ketvirtadienio vakarą per LTV parodytos laidos „Specialus tyrimas“ anonse.

Vieno iš įtariamųjų, kėdainiškio K.B. portretą šioje laidoje padėjo atskleisti žinomas vaikų psichoterapeutas Linas Slušnys.

„Jo raštingumas yra menkas. Pas jį niekada nėra kalbėta ir jis gyvenime turbūt niekada nėra žinojęs, kas yra normalios emocijos, normali emocijų išraiška. Manau, pusiausvyrą jis praranda greitai. O kai praranda pusiausvyrą, kas valdo? Emocijos. Atsakingo sprendimo priėmimo irgi nėra. Mes turime visą seriją dalykų, kurių trūksta šiame žmoguje.

Tam tikroje situacijoje, praradus pusiausvyrą, jam visiškai neskauda, kad jis užmuš kitą žmogų. Nes jis nejaučia to skausmo“, – teigė L.Slušnys.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Linas Slušnys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Linas Slušnys

Garsus psichoterapeutas svarstė, kad kraupaus nusikaltimo padariniai tokiam asmeniui nesukelia jokių emocijų, juolab tokių, kokių jis norėtų išvengti.

„Jūs sakote, kad tai yra baisu. Baisu – jums. Todėl, kad jūs turite emocijas. Žmogaus mirtis jums sukelia emocijas“, – specialistas palygino normalaus žmogaus ir bejausmio žudiko požiūrį į gyvybės atėmimą.

Kas galėjo lemti, kad tokiu bejausmiu tapo kėdainiškis K.B.?

„Tėvelis buvo tas, kuris gerai jį lupo. Aš beveik esu tuo tikras, kad tėvelis, kurį jis taip labai myli, visiškai sėkmingai jį yra lupęs. Ir gerai atlupęs kažkada,“ – svarstė „Specialiojo tyrimo“ laidoje kalbintas ekspertas L.Slušnys.

Tiesa, viena Kėdainiuose kalbinta kaimynė įtariamojo tėvą apibūdino, regis, priešingai: „Tylus tylus, kaip šešėlis. Kartais man būdavo jo net gaila. Bet gal tas tylumas kažką slėpė?“

Lrt.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min