Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 14d. 12:16

„Pupytės“ mylimojo D.Bugavičiaus nužudymas Kaune: Airija išduos įtariamąjį estą

Imre Arakas
Liis Treimann/Postimees nuotr. / Imre Arakas

Estijos kriminalinė garsenybė Imre Arakas, tikimasi, iš Airijos bus perduotas Lietuvos teisėsaugos pareigūnams.

Imre Arakas, tikimasi, bus deportuotas į Lietuvą, kur jam bus pareikšti įtarimai nužudymu. Tai esą bus padaryta, kai atliks bausmę Airijoje.

Kaip rašo portalas herald.ie, Lietuvos pareigūnai įtaria, kad jis buvo vienas iš trijų gaujos narių, kurie suplanavo Deimanto Bugavičiaus, atlikėjos Vitos Jakutienės mylimojo, nužudymą.

Pareigūnų teigimu, jis vyko į Lietuvą „sekti savo taikinį“ įvairiomis progomis dviejų mėnesių laikotarpiu.

Įtariama, kad I.Arakas parūpino optinius taikiklius Ispanijoje ir Estijoje, taip pat chemines medžiagas, kurios skirtos pašalinti pirštų atspaudus nuo ginklų ir drabužių, įvykdžius nusikaltimą.

Lietuvos pareigūnai įtaria, kad jis buvo prie „Renault Megane“, pirkto Prancūzijoje, vairo, kai į auką žiauriai šauta kelis kartus.

I.Arakas buvo sulaikytas airių pareigūnų. Europos arešto orderį buvo išdavusi Lietuva. Jam pareikšti trys kaltinimai, tarp kurių – Deimanto Bugavičiaus nužudymas, įvykdytas 2015-ųjų rudenį.

Į auką buvo šauta 12 kartų prie jo namų Kaune, jam sėdint „Mercedes“ automobilyje. Deima vadintas vyras buvo nušautas prie savo mylimosios atlikėjos Vitos Jakutienės.

Lietuvos pareigūnai įtaria, kad Arakas buvo „dalis organizuotos grupuotės, kuri bandė sukelti pavojų Deimantui Bugavičiui“.

Kai buvo sulaikytas airių pareigūnų, estas tvirtino buvęs Ispanijoje, draugo gimtadienyje.

Lietuvos teisėsauga teigia, kad nuo 2015 m. rugsėjo mėn. iki 2015 m. lapkričio 7 d. I.Arakas kelis kartus lankėsi Lietuvoje, kurioje jis esą planavo nužudymą.

Pareigūnai įtaria, kad du olandai taip pat buvo įtraukti į baisaus nusikaltimo planavimą.

Lietuvos policijos teigimu, „Renault Megane“ automobilis, panaudotas nužudymui, buvo pirktas Prancūzijoje ir į Baltijos šalį pargabentas D.Bugavičiaus nužudymo tikslu. Automobilis buvo rastas sudegintas.

Lietuvos policija taip pat teigia, kad atkūrė maršrutus (lėktuvu ir automobiliu), kuriais I.Arakas du mėnesius važinėjo į Lietuvą.

Jie įtaria, kad I.Arakas turėjo pistoletą ir 9 mm kalibro „Luger“ šaudmenų.

Kai D.Bugavičius buvo nušautas, jis automobilyje buvo ne vienas – kartu su mylimąja V.Jakutiene.

Anksčiau pranešta, kad V.Jakutienę slapta įrašinėjo jos sutuoktinis, kai ji būdavo kartu su mylimuoju D.Bugavičiumi.

Kalėjimo sąlygos Lietuvoje yra daug sunkesnės nei Airijoje.

Abejojama, ar I.Arakas gaus tokį patį gydymą Lietuvos kalėjime, kokį gavo Airijoje, kai susirgo tuberkulioze praėjusių metų gegužę. Šiuo metu jis jau atsigavęs.

I.Arakas šiuo metu bausmę atlieka Portlaoise kalėjime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min