Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 13d. 23:26

Pūsti į pareigūnų alkoholio matuoklį nesutikęs panevėžietis užsidirbo baudžiamąją bylą

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Šeštadienį Panevėžyje pareigūnai patikrinimui sustabdė vairuotoją, kuris atsisakė tikrintis blaivumą. Vyras sulaikytas.

Šeštadienio pavakarę pareigūnus pasiekė net du pranešimai apie tai, kad Ukmergės gatvėje, prekybos centro „Maxima“ aikštelėje yra galimai neblaivus asmuo, kuris gali važiuoti automobiliu. Pranešėjai nurodė, kad vyras vaikšto aplink sidabrinės spalvos „Opel“, kartais atsisėda prie vairo.

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnų ekipažas. Patruliai pamatė, požymius atitinkantį automobilį. Netrukus transporto priemonė pajudėjo.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Automobilis buvo sustabdytas Ukmergės gatvėje, vos išvažiavus iš automobilių stovėjimo aikštelės. Prie vairo sėdėjo iš pažiūros neblaivus asmuo.

Nuo vyro sklido alkoholio kvapas. Išlipęs iš automobilio panevėžietis akivaizdžiai svirduliavo. Automobilyje mėtėsi tušti ir pilni įvairaus alkoholio buteliai bei skardinės.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Pareigūnai vairuotojo paprašė papūsti į alkoholio matuoklį, tačiau vyras tai daryti atsisakė. Pagal dabar galiojančius įstatymus, vengimas tikrintis blaivumą iškart užtraukia baudžiamąją atsakomybę, todėl pažeidėjas buvo sulaikytas.

Tiesa, vyras išreiškė norą vykti į ligoninę, kad jo paties lėšomis būtų atliktas kraujo tyrimas. Kiek promilių alkoholio bus rasta kraujyje – paaiškės tik po kurio laiko, tačiau kitas faktas leidžia abejoti, ar vyras buvo blaivus. Ligoninėje į medikų turimą alkoholio matuoklį panevėžietis įpūtė 3,96 promilės.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min