Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Račkauskas apie įvykius Kaune: „Pritrūkome laiko ir informacijos“

Visvaldas Račkauskas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Visvaldas Račkauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas „Lietuvos ryto“ televizijoje atsakė į žurnalisto Edmundo Jakilaičio klausimus apie šalį sukrėtusius įvykius Kaune, kai, kaip įtariama, Drąsius Kedys nušovė teisėją ir buvusios sugyventinės seserį.

Į E.Jakilačio klausimą, kaip paaiškintų tai, jog policijos pareigūnai nesiėmė jokių priemonių, kad po pirmos žmogžudystės apsaugotų kitas galimas aukas, V.Račkauskas teigė, kad buvo bandoma, bet pritrūko laiko ir informacijos. „Kai sužinojome apie nužudymą teisėjo, kuris ėjo į darbą nagrinėti baudžiamųjų bylų, jį siejome su tiesioginiu darbu. Kita versija, kuri šiuo metu yra pagrindinė, pradėta gvildenti maždaug po valandos“, – E.Jakilaičiui sakė V.Račkauskas, kurį cituoja dienraštis „Lietuvos rytas“.

Paklaustas, kodėl žurnalistai prie D.Kedžio namų atsirado anksčiau negu policija, V.Račkauskas teigė, kad policija niekada negvildeno tų problemų, kurios kamavo D.Kedžio šeimą.  „Tik kai pradėjome gilintis į priešistorę, sužinojome, kad buvo daugybė D.Kedžio pareiškimų dėl problemų šeimoje. Galima kelti klausimą, ar tie žmonės, į kuriuos D.Kedys kreipėsi dėl šeimos problemų, nepajuto jo ketinimų ar psichikos nukrypimų“, – sakė policijos generalinio komisaro pavaduotojas.

Paprašytas pakomentuoti tai, kad liudininkai matė, jog į teisėją šaudęs žmogus ant pistoleto suko duslintuvą, V.Račkauskas sakė, kad D.Kedys ginklo su garso slopinimo įranga legaliai turėti negalėjo. „Iš kurio ginklo buvo nušautas teisėjas, šiandien negaliu pasakyti. Įvykio vietoje rasta ir kulkų, ir tūtelių, jas reikia sulyginti ir patikrinti“, – sakė pareigūnas.

„Tai fiziškai stiprus, ryžtingai veikiantis vyras, anksčiau neturėjęs jokių problemų su teisėsauga“, – apie D.Kedį sakė V.Račkauskas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min