Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 11d. 14:31

Radviliškio ligoninėje buvo kilęs gaisras, nukentėjo gydytoja

Gaisre
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisre
Viena gydytoja nukentėjo naktį iš penktadienio į šeštadienį Radviliškio ligoninėje kilus nedideliam gaisrui. Pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti nuo netvarkingo elektros prietaiso.

Kaip informuoja Šiaulių apskrities Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, penktadienį, apie 22.49 val., buvo gautas pranešimas, kad Gedimino g., Radviliškio ligoninėje kilo gaisras. Ligoninės gydytojai ugniagesius informavo, kad II vidaus skyriuje, gydytojų kabinete dega elektros laidai.

Į gaisro vietą ugniagesiai iš karto pasiuntė net devynias autocisternas. Gelbėtojai teigia, kad dar iki atvykstant ugniagesiams, ligoninės darbuotojai gaisrą gesino gesintuvu.

Apie 22.56 val. prie ligoninės atskubėjo pirmieji gelbėtojų automobiliai. Tuo metu gydytojų kabinetas buvo pilnas dūmų, paaiškėjo, kad dega apie 20 cm grindų apvado ir spintelė.

Vos atvykę gelbėtojai su specialiais kvėpavimo aparatais užėjo į degantį kabinetą ir gaisro židinius užgesino kibiru vandens. Apie 22.58 val. gaisras buvo lokalizuotas, o apie 23.09 val. ir visai užgesintas. Ugniagesiams beliko išvėdinti patalpas.

Iki ligoninės nespėjusios atvažiuoti autocisternos buvo atšauktos ir grąžintos į padalinius.

Gelbėtojai teigia, kad gaisro priežastis galėjo būti priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimai eksploatuojant elektros prietaisus.

Apie 23.20 val. visi prie ligoninės atskubėję ugniagesių ekipažai grįžo į savo dislokacijos vietas. O po vidurnakčio, apie 2.28 val. policijos budėtojai ugniagesiams pranešė, kad per gaisrą nukentėjo gydytoja V.K. Ji patyrė abiejų akių pirmo laipsnio cheminį nudegimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Radviliškis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min