Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 17, 09:21

Radviliškyje atkasus namo pamatus, rasti sprogmenys, granatų sprogdikliai, šoviniai

Radiniai aptikti antradienio pavakarę, Vinco Kudirkos gatvėje, pranešė policija. Statybvietėje prireikė ir „Aro“, planas „Skydas“ atšauktas tik vakare.
Bylos įkalčiai
Bylos įkalčiai / Šiaulių VPK nuotr.

Iš pradžių buvo pranešta, kad rastas polietileninis maišelis su šoviniais.

Vėliau įvykio vietoje rasta 30, įtariama, granatų sprogdiklių, 19 įvairaus kalibro šovinių ir jų dalių, trys artilerijos sviediniai bei galbūt sprogstamoji medžiaga.

Rastus daiktus išsivežė Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo sprogmenimis ir šaudmenimis.

Pranešimą apie šį radinį trečiadienį išplatino ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupė. Pasakojama, kaip lapkričio 16-osios pavakary Radviliškyje į V.Kudirkos g. skubėjo policijos ir antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai, nes apie 17 val. Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyrių pasiekė informacija apie čia rastus sprogmenis bei šaudmenis. Pareigūnams šią žinią pranešė V.Kudirkos g. daugiabutį namą renovuojantys darbininkai. Atkasę pamatus, po vienu balkonu jie rado maišelį su įtarimą apie gresiantį pavojų keliančiais daiktais.

Iš karto buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę „Aro“ pareigūnai ir apžiūrėję radinį, konstatavo, kad maišelyje yra 19 įvairaus kalibro šovinių ir jų dalių, 30 galimai granatų sprogdiklių, 3 artilerijos sviediniai bei, įtariama, sprogstamosios medžiagos – trotilo, briketas.

Visus juos, išskyrus šovinius, išsivežė „Aro“ pareigūnai, šoviniai buvo perduoti Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnams, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Apie 20 val. saugumo priemonė „Skydas“ buvo baigta.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min