Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 5d. 12:15

Radži gerbėjos byla užstrigo dėl svarbaus nepilnamečio liudytojo

Raisa Šarkienė
S.Chadasevičiaus/15min.lt nuotr. / R.Šarkienė teisme

Teismui niekaip nepavyksta apklausti 11 metų berniuko, iš kurio mobiliojo telefono buvo išsiųsta mirtimi alsuojanti trumpoji žinutė Vytautui Juozapaičiui.

Ketvirtadienį į Vilniaus 1-ąjį apylinkės teismą veltui susirinko proceso dalyviai, nagrinėjantys Radži gerbėjos Raisos Šarkienės baudžiamąją bylą dėl grasinimų maestro V.Juozapaičiui.Būtų negražu vaiką su policija atvesdinti, labai negražu, – svarstė teisėjas A.Virbalas.

Vasarį posėdį jau buvo tekę atidėti, nes į teismą neatvyko nepilnametis liudytojas L.

Šis vaikas yra R.Šarkienės geriausios draugės stomatologės Astos sūnus. Būtent jam priklausė mobilusis, iš kurio V.Juozapaičiui atskriejo baisioji žinutė.

Praeitą sykį teismą pasiekė pažyma, kad vaikas serga. Šį kartą teismas neturėjo jokių duomenų netgi apie tai, ar berniuko motinai buvo įteiktas šaukimas. Teismo sekretorė ketvirtadienio rytą skambino motinai į mobilųjų, tačiau niekas neatsiliepė.

„Būtų negražu vaiką su policija atvesdinti, labai negražu“, – kraipė galvą teisėjas Antanas Virbalas.

Jis balsu svarstė, ar apskritai šio liudytojo dalyvavimas būtinas, nes per ikiteisminį tyrimą iš jo parodymų užrašyti viso labo penki sakinukai.

Vis dėlto teismas nutarė dar sykį atidėti posėdį. Siekiant prisišaukti L. liudyti, teismas organizacinės pagalbos paprašė net prokuroro.

Kitas posėdis numatytas balandžio 3 dieną. Berniukas, jei pagaliau motinos bus atvežtas, galbūt galės papasakoti, ar tikrai jo telefonas buvo trumpam paskolintas kažkokiam šviesiaplaukiam dėdei, kuris, anot kaltinamosios R.Šarkienės, ir yra tikrasis grasintojas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min