Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 17d. 10:54

Raigardo punkte pasieniečiai į Lietuvą neįleido vizų neturėjusių 13 Rusijos piliečių

Stop - kontrolė
VSAT nuotr. / Stop - kontrolė

Raigardo kontrolės punkte Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai į Lietuvą neįleido pėsčiomis ėjusių 13 Rusijos piliečių. Visi jie neturėjo privalomų vizų ar leidimų laikinai gyventi šalyje.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, ketvirtadienį vakare VSAT Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiai Raigardo pasienio kontrolės punkte patikrino vienu metu pėsčiomis iš Baltarusijos atėjusių trylikos asmenų dokumentus.

Krepšius su asmeniniais daiktais turėję du vyrai ir dvi moterys VSAT pareigūnams pateikė savo vardais išduotus Rusijos piliečių pasus. Pasieniečiams taip pat buvo pateikti ir kartu keliavusių vaikų dokumentai.

Suaugusiųjų amžius yra nuo 31 iki 36 metų, nepilnamečių – nuo 5 iki 15.

Pasienio tikrinimo metu paaiškėjo, kad visų užsieniečių kelionės dokumentuose nėra vizų, suteikiančių teisę legaliai būti Šengeno erdvėje. Nė vienas keliautojas neturėjo ir leidimo laikinai gyventi šalyje, tad VSAT pareigūnai rusams pranešė, kad į Lietuvą jiems atvykti nebus leista.

Be to, pasieniečiai, tikrindami duomenis apie atvykėlius informacinėse bazėse, nustatė, jog dviem keliautojams – 36 vyrui ir 35 metų moteriai – yra draudžiama atvykti š Šengeno erdvę. Tokio sprendimo iniciatorė – Lenkija.

Ketvirtadienį vakare Druskininkų užkardos pareigūnai visą grupę Rusijos piliečių palydėjo iki valstybės sienos linijos ir Raigardo kontrolės punkte perdavė Baltarusijos pasieniečiams.

Šiemet Lietuvos pasieniečiai iš viso į šalį neleido atvykti 1258 asmenims.

860-ies keliautojų neįleido sieną su Baltarusija saugantys VSAT pareigūnai, 345 asmenų kelionės nutrūko prie sienos su Kaliningrado sritimi.

Dažniausiai pasitaikančios užsieniečių neįleidimo priežastys yra netvarkingi kelionės dokumentai, vizų ar leidimų laikinai gyventi šalyje neturėjimas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min