Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 10d. 16:27

Raseinių pareigūnai atskleidė, kokiomis aplinkybėmis apdegė vaiko koja

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija

Sausio 9-osios vakare Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono komisariato pareigūnus pasiekė pranešimas, kad Raseiniuose, Vilniaus gatvėje, prie dvylikamečio L.M. automobiliu privažiavo du asmenys, kurių vienas ant kelnių papurškė skysčio ir žiebtuvėliu jį uždegė.

15min.lt jau skelbė, kad dėl to užsiliepsnojo dalis berniuko kelnių ir nudegė dešinės blauzdos oda.

Policijos pareigūnai dėl šio viešosios tvarkos pažeidimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kaip pranešė Šiaulių apskrities VPK, tiriant įvykio aplinkybes, buvo nustatyta, kad jokio nusikaltimo čia nėra. Tėra vaikų išdaigos, apipintos jų pačių fantazija savo neatsakingam poelgiui pateisinti.

Pareigūnai nustatė, kad tos dienos vakare L.M. su keliais draugais žaidė prie vieno iš jų namų. Vienas berniukas turėjo flakoną su skysčiu nuo vabzdžių ir jį purškė bei žiebtuvėliu degino.  Jis skystį purškėsi ant savo kelnių, tačiau jos neužsidegė. 

Tada L.M. paprašė, kad draugas užpurkštų šio skysčio ant jo kelnių ir padegtų. L.M. kelnės užsidegė. Ne iš karto jas pavyko užgesinti.

Ekstremalaus žaidimo pasekmės – berniukas dėl blauzdos nudegimo atsidūrė Raseinių ligoninėje. Bijodami tėvų, vaikai sugalvojo istoriją apie vaikų padeginėtojus ir ją papasakojo savo tėvams, kurie išsigandę atskubėjo į policiją.

Priėmus procesinį sprendimą dėl ikiteisminio tyrimo nutraukimo, bus sprendžiamas klausimas dėl tėvų administracinės atsakomybės už tėvų valdžios nepanaudojimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min