2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Raseinių pareigūnai pagerbė drąsų sukčių eibes sustabdžiusį Žaiginio gyventoją

Liepos 29-ąją Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Artūras Košikas apdovanojo žaiginiškį Arvydą Rašimą, kurio neabejingumas padėjo sustabdyti per gyvenvietes keliaujančių sukčių eibes.
Pareigūnai dėkoja Arvydui Rašimui
Pareigūnai dėkoja Arvydui Rašimui
Temos: 2 Sukčiavimas Romas

Liepos 9-osios popietę į Arvydą Rašimą pagalbos kreipėsi 78 metų kaimynė. Moteris pasiguodė, kad ką tik į jos kiemą su prekėmis buvo užsukusios dvi romų tautybės moterys.

Kai šeimininkė ką nors pirkti noro neparodė, viena atėjusiųjų pasiprašė leisti pasinaudoti tualetu, o kita vis demonstravo prekes, siekdama šeimininkės dėmesį sukoncentruoti į jas ir atitraukti nuo nuėjusios bendrininkės.

Kai nieko nusipirkti neįkalbėjusios ateivės įsėdo į jų laukusį automobilį „Peugeot“ ir išvažiavo, į namo vidų įėjusi moteris pamatė atvertą langą.

Išeidama į kiemą, ji langus buvo palikusi užvertus. Sunerimusi moteris patikrino santaupų laikymo vietą ir pastebėjo, kad nebėra 560 eurų. Puolė pas kaimyną, o šis, paskambinęs į policiją, savo automobiliu nuvažiavo „Peugeot“ pasišalinimo kryptimi.

Po 10 minučių žaiginiškis ieškomą automobilį pamatė Raseinių rajone, Breckų kaime. Pas 82 metų šeimininkę į namus užėjusi romė jau reklamavo savo prekes, o kita ieškojo senolės santaupų.

Vyras pareiškė, kad jos su savo bendrininkais yra demaskuotos ir tuoj čia bus policijos pareigūnai. Atvykę pareigūnai sulaikytuosius nuvežė į areštinę.

Drąsiu savo elgesiu žaiginiškis užkirto kelią pasišalinti romams, kurie iš namo šeimininkės jau buvo nugvelbę 280 eurų.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad po romų vizitų tą pačią dieną nukentėjo ir daugiau asmenų. Kad nebeturi banko mokėjimų kortelių, 66 metų Šiluvoje gyvenanti moteris pastebėjo tik tada, kai su ja susisiekė pareigūnai.

Taip pat buvo nustatyta dar viena šių asmenų nusikalstama veika. Jie įtariami trimerio ir elektrinio pjūklo vagyste iš Katauskių kaimo sodybos.

Už drąsų poelgį Žaiginio miestelio gyventojui Arvydui Rašimui įteikta Angelo statulėlė ir laikrodis su policijos atributika.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min