Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Raseinių rajone sučiupti naminę degtinę gaminę vyrai

Naminės degtinės fabrikėlis
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Naminės degtinės fabrikėlis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 2-osios ankstų rytą, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, po ilgalaikio tyrimo, tikrindami Raseinių rajone esantį Šilų miško masyvą, Kiaulininkų kaimo ribose esančioje miško aikštelėje, šalia Tvarkantės upelio, aptiko vietą, kurioje buvo gaminama naminė degtinė.

Kaip informuoja Šiaulių apskrities VPK, prie įrangos naminei degtinei gaminti, gamybos proceso metu, buvo sulaikyti du Raseinių rajono Akstinų kaimo gyventojai – 33 metų D.R. ir 29 metų M.V.

Į mišką atvykus policijos pareigūnams, vienas iš degtindarių dar bandė bėgti, tačiau netoli. Sprukusiam, bet upelyje parklupusiam bėgliui pareigūnai kaip ir jo draugui uždėjo antrankius.

Surakinę abu „virėjus“ teisėsaugininkai pradėjo skaičiuoti jų turtą. Automobilyje UAZ stovėjo tvarkingai surikiuoti 18 indų, su kaip įtariama supilta ir realizavimui paruošta namine degtine – iš viso apie 300 litrų.

Miško aikštelėje taip pat tilpo beveik sklidina 4 t. raugo kaitinimo talpa, vandens garų gaminimo įrenginys, distiliavimo sistema, susidedanti iš metalinės talpyklos ir šaldytuvo, taip pat daug vamzdžių, reikalingų procesui įgyvendinti.

Pareigūnų žiniomis ši naminės degtinės „gamykla“ aprūpindavo „taškus“ Kauno ir Šiaulių apskrityse.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už didelio kiekio naminės degtinės gaminimą, realizavimą ir gaminimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

D.R. ir M.V. policijai įkliuvo ne pirmą kartą. Prieš pusmetį, jie taip pat Raseinių rajono miške buvo nutverti su dideliu kiekiu naminės degtinės. Byla dėl tuokart įvykdyto nusikaltimo jau perduota teismui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min