Pranešimas apie nelaimę gautas 21 val. 30 min., informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.
Atvykus į įvykio vietą, moteris gulėjo namo kieme. Medikai konstatavo jos mirtį.
Gelbėtojai atjungė elektrą ir budėjo, kol atvyko „Energijos skirstymo operatoriaus“ darbuotojai ir policijos pareigūnai.
