Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Raseiniuose pričiuptas jaunas taksistas, vietoj žmonių vežiojęs alkoholį

Šalia atvežto alkoholio gulėjo ir taksi ženklas su kontaktais
Šiaulių AVPK nuotr / Šalia atvežto alkoholio gulėjo ir taksi ženklas su kontaktais
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnus pasiekė informacija, kad Raseiniuose taksi ne tik žmonių vežimo, bet ir alkoholio tiekimo paslaugas atlieka.

Pastaroji paslauga ypač populiari tampa, kai gyventojus pasiekia socialinės išmokos, kurias kai kurie jų gavėjai naudoja alkoholio puotai.

Pritrūkę svaigiųjų gėrimų, puotautojai skambina taksistams ir prašo jų atvežti. Užsakymai už tam tikrą antkainį įvykdomi akimirksniu. Toks taksi vairuojančių raseiniškių elgesys yra neteisėtas, kadangi jie turi leidimą žmonėms vežti, bet ne prekiauti alkoholiu.

O už vertimąsi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla neturint licencijos Administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato baudą nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki aštuonių šimtų šešiasdešimt aštuonių eurų su pagamintos produkcijos, įrankių, žaliavos ir gautų pajamų iš šios veiklos konfiskavimu.

Rugsėjo 2-osios vakare, kai Raseinių parduotuvės jau baigė darbą, Šiaulių pareigūnai nutarė patikrinti, kiek juos pasiekusi informacija yra tikroviška.

Nuvykę į Raseinius ir paskambinę vienu taksi paslaugas teikiančio asmens telefonu, jie pasiteiravo, ar šis gali juos aprūpinti alkoholiu. Kriminalistai išgirdo ne tik teigiamą atsakymą, bet ir meniu, iš kurio jie galėjo gėrimus išsirinkti.

Nepraėjus ir 10-čiai minučių, butelis brendžio ir 12 butelių alaus jau buvo užsakovo nurodytoje vietoje.

Aktu įforminę alkoholio pirkimo procedūrą, pareigūnai 23 metų taksi vairuotojui dėl neteisėto vertimosi komercine veikla surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Taksi Alkoholis
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min