Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Raseiniuose vaikinas iš keršto pavogė du automobilius

„Opel Vectra“
kadras iš vaizdo siužeto / „Opel Vectra“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ankstyvą balandžio 20-osios rytą Raseinių rajono, Paliepių seniūnijos, Gervinės kaimo, gyventojas 36-erių A.M. pasigedo jam priklausančio automobilio „VW Golf“ ir jo žmonai priklausančio automobilio „Opel Vectra“, kurie stovėjo neaptvertame namo kieme.

Šiaulių VPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė praneša, kad Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė ir į ilgalaikio sulaikymo patalpą uždarė 21-erių M.V.

Pamatęs užvedimo spynelėje raktelius, jis nutarė šia mašina pavažiuoti į Raseinius.

Vaikinas prisipažino, jog, būdamas neblaivus, automobilius pavogė dėl asmeninių nesutarimų, keršydamas namo šeimininkui.

Balandžio 19-osios naktį jis įslinko į A.M. namo kiemą ir supjaustė „Opel Vectra“ padangas. Po to, pamatęs užvedimo spynelėje raktelius, jis nutarė šia mašina pavažiuoti į Raseinius.

Važiuodamas iš kiemo atbuline eiga, vaikinas nesuvaldė automobilio ir atsidūrė pievoje, iš kurios išvairuoti jam nepavyko. Tada M.V. grįžo atgal į kiemą ir sėdo už kito automobilio, „VW Golf“ vairo. Vaikinui važinėjant Raseinių gatvėmis, baigėsi automobilio degalai.

Policijos pareigūnai jį sulaikė ryte einantį Gervinės kaimo link. M.V. dėl savo poelgio labai gailisi ir padarytą žalą pažadėjo atlyginti.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min