Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rastas prieš pusmetį Šešupėje nuskendusio septynmečio kūnas

Ugniagesių naras Neryje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesių Neryje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje užgesinti 48 gaisrai. Žmonių aukų ir traumų per juos pavyko išvengti. Tačiau ugniagesiams dar teko atlikti 23 kitus gelbėjimo darbus. Ištraukti net šeši skenduoliai, o dar vieno Prienų rajone, Nemune ties Nibrių kaimu, nuskendusio žmogaus trečiadienį nepavyko rasti.

Po vidurdienio Varėnos rajone, ties Liškiavos kaimu, iš Nemuno upės ugniagesiai gelbėtojai ištraukė vyriškos lyties skenduolį ir perdavė jį Druskininkų policijos komisariato darbuotojams.

Apie 14 val. Kelmės ugniagesiai iš policijos gavo pranešimą, jog Pavėžupio kaime, Mergežerio ežere, nuskendo žmogus. Atskubėję ugniagesiai nuskendusio 46 metų vyro kūną rado plūduriuojantį vandens paviršiuje apie 50 metrų nuo kranto.

Apie 14.20 val. Lazdijų rajone iš Krikštonių kaime esančio vandens telkinio dar iki atvykstant ugniagesiams buvo ištrauktas nuskendęs 55 metų vyras.

Apie 17.20 val. ugniagesiai gavo pranešimą, jog žmogus nuskendo Raseinių rajone, Paliūnės kaime, Gynėvės upėje. Atvykę narai upės užtvankoje 15 metrų nuo kranto 8 metrų gylyje rado nuskendusio 22 metų jaunuolio kūną.

Trečiadienio pavakarę Marijampolės ugniagesiai iš Puskelnių kaime esančios Šešupės upės užtvankos ištraukė prieš pusmetį nuskendusio 7 metų berniuko kūną, kurio taip ilgai nesėkmingai ieškojo ne tik Lietuvos ugniagesiai gelbėtojai, bet ir jų kolegos iš Lenkijos.

Apie 22.30 val. Ignalinos rajone, Vidiškių kaime, Visagino PGT narai Varnio ežere 5–6 metrų gylyje rado ir į krantą ištraukė nuskendusį 46 metų vyrą.

Vien ugniagesiai per penkias šio mėnesio dienas jau ištraukė 11 skenduolių. Liepos mėnesį buvo ištraukti 33 nuskendę žmonės, o nuo metų pradžios iš viso 104 skenduoliai. Dar 87 gyventojus ugniagesiams gelbėtojams pavyko išgelbėti. Kad išvengtume skaudžių nelaimių, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas dar kartą nori patarti gyventojams, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Nesimaudykite nežinomose, nuošaliose vietose. Geriau pasirinkite paplūdimį arba vietą, kur maudosi daugiau žmonių ir budi gelbėtojai. Nepalikite prie vandens be priežiūros mažamečių vaikų.

Nestovėkite ir nežaiskite ten, kur galima netikėtai įkristi į vandenį. Tai gali būti prieplaukos ar molo kraštas, tiltas, status krantas.

Neplaukite už plūdurų, nors ir esate geras plaukikas. Nepervertinkite savo jėgų. Nešokinėkite į vandenį nežinomoje vietoje, kur galima susižaloti trenkiantis į dugne esančius kietus arba aštrius daiktus.

Nesimaudykite iškart po valgio, išgėrę alkoholinių gėrimų. Perkaitę saulėje nešokite staiga į vandenį, prieš tai juo apsišlakstykite.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vaikas Šešupė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min