Tiesiogiai
Tiesiogiai
2017-01-07 12:11

Raudondvario plente įkliuvęs vairuotojas siūlė 500 eurų kyšį

50 eurų, o paskui ir 500 – tiek pareigūnams pasiūlė kaunietis, įkliuvęs vairuojantis be vairuotojo pažymėjimo.
Konferencijos akimirkos
Eurai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

41-erių vyras buvo sustabdytas penktadienio vakarą Raudondvario plente apie 18 val. Paaiškėjo, kad vyriškis neturi teisės vairuoti, jo mašina buvo nedrausta civiline tvarka. Taip pat jis nepaisė Kelio ženklų, žmonių vežimo taisyklių.

Vyras, siekdamas išvengti atsakomybės pasiūlė pareigūnams 50 eurų, o vėliau ir 500 eurų. Dėl šio įvykio pradėtas tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą