Į valstybinę įmonę „Regitra” 61 metų klaipėdietis J.K. kreipėsi ketvirtadienį. Čia jis norėjo priregistruoti 2004 metais pagamintą automobilį VW Passat.
Išaiškėjo, kad ši mašina užsienyje buvo pavogta ir jos ieško policija.
Automobilis saugomas uostamiesčio policijos aikštelėje. Įvykis tiriamas.
