Tiesiogiai
2008-11-21 10:16

Registravo vogtą automobilį

Klaipėdietis „Regitroje” norėjo priregistruoti vogtą automobilį.
Automobiliai
Automobiliai / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Į valstybinę įmonę „Regitra” 61 metų klaipėdietis J.K. kreipėsi ketvirtadienį. Čia jis norėjo priregistruoti 2004 metais pagamintą automobilį VW Passat.

Išaiškėjo, kad ši mašina užsienyje buvo pavogta ir jos ieško policija.

Automobilis saugomas uostamiesčio policijos aikštelėje. Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą