Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 2d. 13:22

Reidai Kaune: ne savo dokumentus pakišęs vairuotojas kūrė pasakas apie besilaukiančią žmoną

Naujametiniai policijos reidai Kaune
Kauno apskrities policijos nuotr. / Naujametiniai policijos reidai Kaune

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai tiek palydint senuosius, tiek pasitinkant Naujuosius metus, aktyviai vykdė priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams nustatyti, kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti. Vienas asmuo, kuriam atimta teisė vairuoti, pareigūnams sekė įvairiausias pasakas apie besilaukiančią žmoną.

Sausio 1 dieną nuo 19 val. ir sausio 2-osios rytą nuo 6.30 val. Kaune ir Kauno rajone tikrintas vairuotojų blaivumas. Iš viso patikrai sustabdyta 900 transporto priemonių, pūsti į alkotesterį teko 898 vairuotojams.

Iš viso nustatyti 7 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Du vairuotojai vairavo transporto priemones būdami neblaivūs. Alkotesteriu abiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,54 prom. ir 0,69 prom.

Dar trys vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (0,13 prom., 0,31 prom. ir 0,36 prom.). Išaiškintas ir vienas neblaivus dviratininkas, kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,84 prom.

Dar vienas vairuotojas sėdo vairuoti neturėdamas teisės to daryti, kitas vairavo transporto priemonę, kuri nebuvo įregistruota nustatyta tvarka. Taip pat dviejų automobilių priekiniai šoniniai stiklai neatitiko tamsinimo reikalavimų.

Naujametę naktį, gruodžio 31 d. nuo 20 val., blaivumas buvo patikrintas 568 vairuotojams. Keletas iš jų buvo vartoję alkoholio. Pradedančiajam vairuotojui nustatyta 0,16 prom., dviem, neturintiems teisės vairuoti, vairuotojams nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,86 prom. ir 1,09 prom. Dar keturi vairuotojai taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos – 0,13 prom., 0,14 prom., 0,18 prom. ir 0,38 prom.

Pavežėjimo paslaugas teikiančiam asmeniui taip pat buvo surašytas protokolas, kadangi jis vairuodamas naudojosi mobiliojo ryšio priemone.

Dieną prieš tai pareigūnai ne tik tikrino vairuotojų blaivumą, bet ir vykdė nustatyto leistino greičio kontrolę. Išaiškinta viena vairuotoja, kuri vairavo išgėrusi. Jai nustatyta 0,49 prom. girtumas.

Dar vienas vairuotojas buvo vartojęs alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos – 0,38 prom.

Kauno mieste vykdant nustatyto leistino greičio kontrolę, užfiksuota 16 pažeidimų. 13 vairuotojų viršijo leistiną greitį daugiau nei 20 km/val., bet ne daugiau nei 30 km/val. Už tai numatyta bauda nuo 30 iki 90 eurų. Dar 3 vairuotojai viršijo leistiną greitį daugiau kaip 30km/val., bet ne daugiau kaip 40km/val.

Štai automobilio „VW Golf“ vairuotojas važiavo 84 km/val. greičiu, kur leistinas 50km/val. greitis. Pastarasis pareigūnams aiškino, kad skuba, nes žmona laukiasi ir jai prasidėjo skausmai. Paprašius dokumento, patikino, kad skubėdamas nepasiėmė, o tarnybiniame automobilyje bandė pateikti ne savo duomenis.

Nustačius vyro tapatybę paaiškėjo, kad asmeniui atimtai teisė vairuoti ir jis niekur neskuba. Vyrui surašytas protokolas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

26:29
01:19
00:31

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie 15min